Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért hisztizik ha reggel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizik ha reggel nem viszem kocsival a munkahelyére? Miért nem érti meg hogy nincs mindig rá időm?

Figyelt kérdés

Olyankor mindig meg van bolondulva egesznap nem ír vissza telefont nem veszi fel annyira megtud haragudni utána ha felveszi csak hisztizik. Nagyon ritkán van olyan hogy nincs rá időm. És nincs olyan messze el tud menni busszal is.

3 hónapja ez van

Ő 22 éves én 23 vagyok


2019. szept. 12. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Túlságosan hozzá van szokva az autóhoz. Lehet hogy még nem is igazán, vagy legalábbis nem túl gyakran tömegközlekedett és idegen, kényelmetlen neki.

Legalábbis saját magamból kiindulva. Én is mindig kocsival jártam, most BKV-val járok valószínűleg egy darabig. Először idegenkedtem tőle és engem is frusztrált kissé, de nem is olyan szörnyű, leszámítva pár embert :D Majd megszokja ő is.

2019. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Mert ehhez szokott hozzá.

Tényleg. Csak ennyi.

2019. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Amíg ugrasz az első parancsszóra addig pontosan ez fog történni. És ha sokáig csinálod egy idő után még a lázongásodat sem fogja komolyan venni.


Ha te mész el érte, te teszel neki szívességet, így hálásnak kellene lennie nem pedig parancsolni, ha esetleg elmarad.

2019. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván nem kéne rajta hisztizni de azért valamilyen szinten érthető. Ha nekem van kocsim a páromnak meg nincs akkor alap, hogy elviszem munkába. Főleg akkor kellemetlen ha nem is beszélitek meg előre, hogy el tudod-e vinni, ő meg úgy számol vele, hogy akkor kocsival mentek, de reggel közlöd vele, hogy bocs de nincs annyi időd.
2019. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert hozzászokott a kényelemhez és evvel zsarol (lehet nem teljesen tudatosan), ismerteti veled,hogy milyen tud lenni veled,ha nem jársz a kedvében.


Természetesen,ha elviszed azt kapod cserébe,hogy rendes hozzád (konkrétan,ha pszichológiailag nézem akkor a cselekvésedért ezt a pozítív megerősítés[köznyelvben jutalom a neve] adja neked cserébe, evvel arra ösztönöz,hogy járj a kényelmébe és ezért evvel jutalmaz.


Ha nem jársz a kedvébe akkor pozitív büntetést kapsz (pszichológiai neve) tehàt olyan bánásmódot kapsz ami nem igazán kellemes.


Philip Zimbardo, pszichológus,szociálpszichológia létrehozója (pszichológia mindenkinek 2-be ez mind benne van)


A párod egy manipulátor, nem irigyellek.

2019. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk alap a gyalog vagy a bicikli. Gyors és egészséges. Az jutott eszembe, hogy lehet gyorsabb a kocsi, ezért nem szereti ha viszed el. Mármint, hogy akkor előbb kell indulnia, de ez reggeli közlekedésben nem biztos, hoyg így van.
2019. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

Talán nem kellene bebszni este és akkor tudna menni ő is kocsival. És van taxi is, én is taxival járok, ha előző nap este ittam, és korán indulok, nem merek autóba ülni.


Ha értetlen, akkor hagyd. Vagy hívj neki taxit.


N.

2019. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát hadd hisztizzen 😃 majd megunja, tanul belőle, hogy semmire nem jó.
2019. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 acelsziv ***** válasza:

Egy ilyen némbert már rég orbitális pályára kellett volna állítanod egy pic sán rúgással.

Kell ez neked? Ezernyi normálisabb van a világon.

2019. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a kocsi kènyelmesebb, ès látja, hogy a hisztivel zsarolható, bűntethető vagy.

Rajtad áll, mennyire hagyod elhatalmasodni magadon. Azèrt mert a párja vagy, egyáltalán nem kötelessèged állandóan hurcibalni a ség.èt. Hiba volt eleve rászoktatni is erre.

Ha lusta busszal közlekedni, akkor tegye le a jogsit (ha mèg nincs) ès vegyen magának kocsit. Ilyen egyszerű. Ne felèd legyenek elvárásai.

A hisztizèsèt meg ne vedd fel. Hamis bűntudatkeltès a cèlja, semmi más. Majd ha látja, hogy tök fölöslegesen csinálja, mert másnap se fogod elvinni, ès mehet busszal, majd visszavesz.

2019. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!