Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm munkahelyére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm munkahelyére került egy új "kolléga", aki azonnal bejelölte ismerősnek és élénken érdeklődik iránta (van e barátja, egyedül él e, boldog e stb. ) Én megmondtam neki, hogy lukra játszik, de nem zavar, megbízok benne. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve élünk együtt és nagyon szeretjük egymást. Rengeteg ember fordul meg körülötte is, viszont rossz az önbecsülése, mert gyerekkora óta flúgosként kezelték és kerülték. Kevés haverja, barátja van. Úgy érzem, mert ezt érezteti, hogy mindent megtudok neki adni, de pontosan tudom én is, hogy önmagában az én társaságom nem mindig elég és ez teljesen normális. Kellenének normális barátok, normális emberek köré, de ezen a munkahelyen ez egyelőre nem adatik meg, inkább csak alul iskolázott/agresszív/beképzelt emberek veszik körül. Persze van egy-kettő normálisabb, de azok nem maradnak ott hosszabb távon. A körülötte lévő férfiak többsége elvált, vagy egyedülálló emberek és nem csak rá, hanem minden nőre rárepülnek gátlástalanul, tök mindegy van e boldog kapcsolata vagy nincs. Természetesen lehet kapura rúgni akkor is, ha van kapus, ezt amúgy se tudnám meggátolni. A barátnőmben megbízok, meg kellenek a szociális interakciók neki is, de jobban örülnék, ha egy olyan világban élhetnénk, vagy úgy fejezném inkább ki magam, jobban örülnék, hogy olyan helyen töltené a mindennapjait, ahol nem ennyire látványosan próbálnák levarrni. Ahol bókolnának kedvesen neki és ha elutasít bárkit is, mert engem akar, akkor abból neki ne legyen problémája, meg nyilván nekem se, mert óvom és megvédem. Csak ez rossz így. Nem akarom, hogy azt higgye hidegen hagy az ügy, de azt sem akarom, hogy lássa azt, hogy féltékeny vagyok. Aki volt hasonló helyzetben, vagy akár cifrábban, az hogy kezelte ezt?

2018. nov. 29. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy nem tudod orvosolni. Egyedül bízni tudsz benne. Hasonló a helyzetem a barátnőmmel, nem szívesen hallgatom mikor mondja hogy a körében minden pénteken srácokkal megy el szórakozni de megmondani nem tudom neki azt hogy ez mennyire zavaró mert ez minden szociális interakciója így marad a bizalom.
2018. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy fiatal nőt, aki kinéz valahogy, mindig, mindenhol mindenki bepróbálja. A buszsofőr, a futár, a bolti eladó, és a többi. Teljesen mindegy, hogy hol dolgozik. Az se számít, ha csak nők vannak, mert nem csak munkahelyen van ilyen. Hermetikusan elzárni úgyse tudod.

Annyit tehetsz, hogy bízol benne, és megadsz neki "mindent": bókok, udvarlás, kis huncut csipkelődés, simogatás, kedves üzenetek. Sok esetben ott vagy egy férfi rést, hogy ezeket már nem csinálja, de a nőknek hiányzik, és megkapja mástól. Eleinte csak beszélget, flörtöl, aztán mire észbe kap, már szexelnek.

2018. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd értelmes, okos nő, akkor gondolom magától is rájött, hogy nem hiába kérdezgeti, hogy van-e barátja, stb. Meg kell találnod a közhelyben az igazságot :D A kapcsolat alapja a bizalom.

És csak úgy mondom, hogy az előző kapcsolatomnak pont az vetett véget, hogy folyamatosan mondta, hogy ezzel ne beszéljek, azzal vigyázzak, ennek tuti bejövök. És?? Ahhoz, hogy történjen valami, én is kellek. Ha nem tetszett valaki, én korrekten megmondtam, hogy barátom van, stb. De ő folyamatosan csak nyomatta, hogy ő bízik bennem, DE! Na ezzel a világból is ki tudnak kergetni. Úgyhogy ne aggódj annyit, és ne mondd meg a barátnődnek, hogy mit csináljon, mert baj lesz belőle.

2018. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszelgess vele. Mindig hallgasd meg a munkahelyi torteneteit. Fog o meg panaszkodni neked eleget, akkor allj melle. Ezt tudod tenni. Masok a panasz forrasai lesznek te meg a vigasze.

O is tudja, hogy ezek a ferfiak nem csak baratkozni akarnak? Mert ha o ezt meg nem latja at akkor egy kicsit nehezebb dolgod lesz.

2018. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírom nálunk hogy van. Pontosan az van, amit írt az egyik előző válaszoló, hogy nem kell ehhez a szituhoz munkahely. Többgyerekes fiatalos anyuka vagyok, házas, és lépten-nyomon beporóbálkoznak, pont ahogy sorolta: a munkatárs, s boltos, a futár, a kertész, bárki.

Én a kitartóbb, vagy a színt valló embereket MINDIG elmondom a férjemnek. Ha valaki csak odaböfög egyet, azt nem mondom el, de aki heteken át, vagy éveken át nyomul, azt elmondom. Ebből ő nyilván tudja, hogy azért mondom el, mert nekem ő fontos, és nem akarom megcsalni, meg mert zavar a szitu, s adjon ötletet, hogy hogy jöjjek ki belőle. Biztos, hogy zavarja a férjemet is, de nem csinál ebből hisztit. Szoktunk viccelődni, hogy hogy építsem le az egyes delikvenseket, és ennyi. De néha megkérdezi, hogy már megint volt-e az irodámban az xy-, és innen tudom, hog őt belül ez zavarja, de semmi gyanakvás, semmi nincs benne. Teljes a bizalma, ezt érzem. És pont ezért hálás vagyok neki, hogy vele ezt meg lehet beszélni, és intelligensen tudja kezelni.


Ha lennének a közelemben barátnőim (sajnos mind messze költözött, és mind iszonyú elfoglalt, csomó gyerekük van) akkor szerintem nem is férjemmel dumálnám meg, de néha, időnként muszáj ezt kibeszélnem magamból, mert annyira ledöbbenek egyes megnyilvánulásokon, hogy emberek mennyire nem tisztelnek ma már egy házasságot, meg az ötletek, ahogy meg akarnak hódítani.. Néha egyszerűen muszáj kibeszélnem. De a játszótéri anyukákkal, akikkel tök jóban vagyok, együtt alkotunk,stb. ezt mégsem akarom megbeszélni, mert nem akarom, hogy pletyka legyen belőle pl.

2018. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem volt még ennyire komoly és "hosszú" kapcsolatom így igyekszem a tőlem telhető legtöbbet kihozni ebből is.
2018. nov. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!