Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy túl drága dolgokat kér tőlem?

Figyelt kérdés

Mindig mikor elmegyünk áruházba, kéri, hogy menjünk be ruhaboltokba és mindig kéri, hogy vegyek neki szép ruhákat, amik sajnos nem olcsók.

Annyira szeretem, hogy nem bírok neki nemet mondani, pedig én nem vagyok gazdag és van, hogy drágább a ruha, mint a számla és szerintem ennek így nem lesz jó vége. Nekem egyszerűbb ruhákban is gyönyörű lenne ő és úgy is nagyon vonzónak tartanám. Az a helyzet, hogy ő még diák és csak otthonról kap zsebpénzt, de annál mindig többet akar költeni. Szerintetek mi tévő legyek?

23/F (ő 18/L)



2019. szept. 13. 00:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Kihasznál, nagyon csúnyán.

Vagy megtanulsz nemet mondani, vagy elhagyod. Bár szerintem így is úgy is szakítás lesz belőle, mert ha nemet mondasz, majd keres valakit, aki megveszi neki a ruhákat.

2019. szept. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy ő is szeret engem, mert amúgy meg mindig cuki velem és próbál ő is a kedvembe járni, hogy elmegyünk programokra amiket én nagyon szeretek, meg ilyenek.
2019. szept. 13. 01:08
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Ismerek ilyen pàrt az ismerősi körömben. A pasi akkora papucs, hogy màr fáj.

A csaj szerényebb környezetből szàrmazik. Lepukkadt hàzban lakik, igénytelenül néz ki.

A pasival veteti meg a converse cipőt, a nike táskàt, devergós nacit, és még sorolhatnàm.

Aztàn a műköröm és a nyarálàsok 4 hetente.

És ezt mind a pasi fizeti. A csaj semmit se tud letenni az asztalra.

Senki se érti, hogy hogy nem veszi ezt észre.

Félre értés ne essék, nem vagyok féltény a csajra, én magamnak is megtudom venni azt, amit ő úgy vetet meg magànak.

2019. szept. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Húzzál meg egy határt. Mondjuk havonta egy felsőt , vagy egy nadrágot kaphat esetleg. Cipőt meg pl szükség szerint, ha pl neadjisten már régi lenne a másik és tönkremenne. Nem a pénzeszsákja vagy, hanem a pasija, a párja!! :) Beszéld meg vele, mondd el neki szépen, ha nem érti meg, akkor engedd el őt, mert csak kihasznál, és lehúz, de ha értelmesen, intelligensen reagál, és 18 évesen már felfogja, hogy te se a pénzfáról gyűjtöd a pénzt, tehát az nem csakúgy terem, és nem is lehet akármennyi, hanem amennyit fizetnek, tehát na ,szal vágod. Ezt így nem lehet. :S:S Beszéld meg vele szépen intelligensen felnőtt módjára, hogy ez a költekezés neked egy picit sok lesz. És ha tehetnéd, akkor mindent megvennél neki, amit szeretne, de sajnos nincs sok pénzed, hogy mindig ilyen vásárlásokat finanszírozzál rendszeresen, és tényleg hangsúlyozzad tán, hogy nagyon szereted, és nagyon szeretsz neki örömet okozni, de sajnos minden pénzbe kerül, és te se a pénzfáról akasztod le a pénzt. Mert most akkor kábé pluszmunkát kéne vállalnod? Ezt már csak így kérdezem, nem is feltétenül várok rá választ, de ha akarod , írj. Szóval inkább fogjátok vissza kicsit a költekezéseket, mert ez így nem jó. Pl rakjátok félre a jövőtökre, majd amikor már gyereketek lesz -ha terveztek ilyesmit. :)
2019. szept. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én észreveszem, de ha egyszer olyan édes... nem lehet mit tenni
2019. szept. 13. 01:15
 6/21 A kérdező kommentje:
Igaz, beszélnem kéne vele. holnap rászánom magam akkor, biztos nem fog haragudni.
2019. szept. 13. 01:18
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Igazi h&lye r@banc már most!Te meg balek!
2019. szept. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy klasszikust tudnék idézni a beszélgetéshez:


"Vegyünk egy új cipőt! Na jól van lazíts bébi

Még nem lóg ki a lábad ujja, úgyhogy jó a régi

Megsértődik, hisztizik és nem nézi mit eszel

Nem születtél királylánynak, dolgozol azt veszel"


[link]

2019. szept. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

"és van, hogy drágább a ruha, mint a számla"


Ne haljak már meg hülyén, valaki mondja el, itt mire gondolt a költő.

2019. szept. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra, hogy nem 2000 forintos strandpapucsról van szó, hanem 15000-es szoknyácskáról.
2019. szept. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!