Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hol\hogy költöztünk össze, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol\hogy költöztünk össze, ha egyikőnk se akarja elhagyni a saját városát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal terveztük az összeköltözést Pécset, ahol tanulok, ő Pécs mellett egy városban kB 30 kmre dolgozik. Remek munkahelye van.

Egy vita után úgy döntött ne költözzünk, ő viszont ebbe a városba megy.

Nincs sok pénze, mindig atjarkalt Pécsről a szüleitől munkába, drága volt. Így gondolta olcsóbb lesz, havi 30.000 Ft benzin pénzt spórol. És a lakbér is felé annyi.

Amikor kitalált hogy költözik én mondtam, hogy vagy marad Pécset vagy vége. Én nem tudok 3 helyen élni egyszerre (Budapesti vagyok), Pécset lesz munkahelyem és így meg nekem lesz nagyon sokba, kocsim sincs még neki van.(így tomegkozlekedes kellene minden nap)

Azt mondta nem akar szakítani, de akkor is odaköltözik.

Úgy voltam vele, szeretem, megpróbálom miatta.

Már látom nem működik, nem költöztem ide, csak néha itt vagyok. És nem szeretem. Minden nap sírok. Főleg, mert tudom, hogy nem jönne vissza Pécsre. Szeretem, de nekem így nem jó.

Nem tudom mi lenne a megoldás.

Csak azt érzem nem vagyok fontos neki. Ha felhozom azt mondja, hogy ha meg én nem tudom ezt megtenni ő nem fontos nekem.

Makacsok vagyunk. Ő nem jönne ide, én nem mennék oda.

Mit kellene tenni?!



2019. okt. 8. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem fog működni. A honvágy mindkettőtökben túl erős lenne. Így meg csak kínlódnátok.
2019. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valaki vagy engedni fog, vagy szétmentek.
2019. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valójában melyikőtöknek mi baja a változással?
2019. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Aki csalad nelkul, fiatalon, 30 km ingazast nem bir elviselni ugy, hogy ott a feneke alatt az auto, azzal nem erdemes kozos jovot tervezni. Lusta, mint az anyasertes.
2019. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez nem fog müködni.Akinek nehezére esik autóval megtenni ennyi távolságot,annak nem is vagy fontos.Hagyd a fenébe.
2019. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi félútra költöztünk. 😊
2019. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem a távolság a baja, hanem a pénz. Azért költözött el, hogy spóroljon. Minimálbért keres, és egy zsigulija van.

Neki nehéz. Ha átjárna hozzám, ugyanott tartana, mint amikor dolgozni járt át.

Szerinte nekem kellene őt követni.

Köztes megoldás egyikőnknek se lenne jó.

2019. okt. 8. 14:03
 8/15 A kérdező kommentje:

Az ő problémája azzal, hogy Pécsetegyen:

1.Drága bejárni a munkába

2.Drágábbak az albérletek

3.Mar ide költözött.


Az én problémám:

1.nincs kocsim, csak tomegkozlekedni tudnék, és nagyon macerás számomra.

2. Ez költséges is 20.000 körül van a bérlet.

3.nekem fél5ig tart a munka, nekin4ig

4. Ő a férfi, ne én jarkaljakbe át, mert ő úgy döntött ide költözik.

Neki drága, de nekem is ugyanúgy.


Olyat mondott hogy odaadjam akovsit, hogy azzal járjak. De a pénzügy nekem meg mindig nem lenne jó, csak neki.

Rám nem gondol.

2019. okt. 8. 14:07
 9/15 anonim ***** válasza:

"Párommal terveztük az összeköltözést Pécset, ahol tanulok, ő Pécs mellett egy városban kB 30 kmre dolgozik. Remek munkahelye van."


"Minimálbért keres"


Hát ez aztán tényleg remek munkahely!


És ilyet Pécsen véletlenül sem találni, ezért kell kijárni onnan 30 km-re!

2019. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nemzetközi irodánál dolgozik. Törvény írja elő, hogy mennyit adnak. Mindenki ennyit kap. Azért remek munkahelye, mert évente többször utaznak külföldre, mint Dubaj, Kína, stb.

És egyéb plusz juttatási is vannak.

2019. okt. 8. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!