Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Új albérletbe költöztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új albérletbe költöztünk barátnőmmel 3 hónapja. Most a semmiből hosszú fekete hajszálak kerülnek elő a fürdőszobában. Barátnőm persze gyanakszik, hogy van valakim, mivel ő szőke, de nincs senkim, hűséges vagyok?

Figyelt kérdés

Nem is ismerek olyan nőt, aki haja lehet, és hazudni nem akarok neki, mert tényleg fogalmam sincs hogy kié lehet.


Ugyanakkor előkerülnek bugyik is, amiröl később kiderült, hogy anyámé, és véletlenül került a táskamba. Ettől függetlenül érzem a páromon, hogy kicsit gyanakvó.



Hogyan tudnám kideríteni, hogy honnan jönnek elő ezek? Valószínűleg az előző albérlőé lehet, de akkor sem 3 hónappal kéne előjönnie ezeknek.


22F 21L


2019. okt. 3. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Most ez mit számít? Komolyan nem értem.
2019. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
42%
Ha nem takarítottatok ki rendesen akkor még fél év múlva is találhatsz ilyeneket. Szerintem full gáz, ha a párod nem hisz neked, nem értem mi értelme van ezzel foglalkozni? Elmondtad neki, ha szeret elhiszi, ha nem és gyanakszik akkor egyszer eleged lesz az alaptalan gyanusítgatásból.
2019. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül, a semmiből hajszálak ÉS bugyik kerülnek elő?

Honnan?

Vagy nekünk kamuzol, vagy a csajodnak. Nem valami kreatív, találj ki jobbat.

2019. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#2: Az kizárt, hogy 3 hónap alatt egyszer se mosták ki a zuhanyzót, meg nem takarítják ki a fürdőt alaposan egy idegen után.

Az is, hogy egy fiú véletlenül elcsomagolója az anyja bugyiját.

Ilyen nincs.

Az előző lakó haja pedig mindenhonnan előkerülne, nem csak a fürdőből.

2019. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a barátnődnek van egy hosszú, fekete hajú valakije és kamu féltékenykedéssel akarja elterelni a figyelmed. Amíg te magyarázkodsz, addig neki nem kell.
2019. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád bugyija véletlenül a táskádba???? Hogy ? 😂😂😂😂

Ha tényleg valóban az anyukádé lehet direkt rakta bele mert utálja a kiscsajt

2019. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2019. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy te kettős személyiség zavarban szenvedsz? Így a "normális" éned nem emlékszik mit tett a másik?

Mert ilyen NINCS.

Főleg anyád bugyija? Ne hülyéskedj. Soha az életben nem csomagoltam be anyám bugyiját de meg egyetlen csajét sem, páromét sem és nem is hallottam még ilyet.

Ez nem kerek az biztos...

2019. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A hajszálakat értem,azok rátapadhatnak a szőnyegre az előző lakótól,de ,hogy az anyukád alsóneműje mit keresett a táskádban azt nem.
2019. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Tüsi hajam van, a pasimnak meg még annál is kisebb. Mégis rendszeresen találok otthon hosszú hajszálakat még a saját ruhámon is. Millió helyre járunk, a hajszálak meg csak úgy repkednek, és észrevétlenül hazavisszük. Ilyen az élet.

Sose értettem ezeket a hajszálon kiakadós mizériákat...

2019. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!