Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem jött haza az éjjel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött haza az éjjel! Felhívjam, vagy jobb ha hagyom?

Figyelt kérdés
épp elég nagy válságban van a kapcsolatunk, és nem jött haza tegnap éjjel. Írta éjjel 11 kor hogy késik... reggel 7kor írtam egy üzenetet hogy minden rendben van e. Nem válaszolt. Felhívjam, hogy mi lehet?

2017. máj. 1. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan netes idegenek válaszától függ, hogy fölhívod-e a párod? Nem csoda, hogy válságban vagytok...
2017. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Mi történt, kérdező? Én amúgy felhívtam volna. Azért egy SMS kicsit kevés.
2017. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Persze,hogy hívd fel!Ha nem elérhető akkor a családját,közeli barátot. Ha senki nem tud róla semmit akkor irány a police station.Ha utólag kiderül,hogy csak sz@rt a fejedre akkor meg ki kell dobni a picsbe!
2017. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Vagy éppen hagyhatod is, mert lehet máshol alszik

(ha ő a férfi, lehet egy haverjával elmentek inni, és

ott aludt, nem kell feltétlen félrelépésre gondolni).

2017. máj. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

1, felhívnám, mert aggódnék

2, viszont ha nagy baj lenne arról szerintem tudnál (rendőrség, kórház)

3 ha válságban vagytok, akkor simán lehet hogy csak nem volt kedve hazamenni.


4 mindegyik esetben megnyugtatóbb ha felhívod, Max rádnyomja a telefont, de legalább akkor is tudod hogy él...

2017. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Igazából amit te sejtesz, az több, mint amit mi tudunk találgatni. Te ismered, te tudod, mikre hajlamos, ivásra, megcsalásra, vagy csak havernál leragadt eddig.
2017. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hívtam, egy havernál józanodik... :/ bárcsak tudnám miért ilyen bonyolultak a férfiak
2017. máj. 1. 08:12
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

"Hívtam, egy havernál józanodik... :/ bárcsak tudnám miért ilyen bonyolultak a férfiak"


Ebben MI A BONYOLULT!?!?!?!?


Részegen nem akart hazamenni, és kész.

2017. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha "csak" józanodik - mármint ez nem a legrosszabb - tal jobban is tette, hogy nem ment haza. Én sem akarnám, hogy a párom éjszaka részegen beállítson. Maradjon inkább a havernál.
2017. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Enben mi a bonyolult? Nyilván a töke kivan már mindennel (többek között veled is és, hogy nem lehet kommunikálni), és elmentek inni.


Egyébként kettötök közül nem tudom, ki a bonyolultabb, az aki idegenektöl vérja hogy felhivja-e a férjét vgy nem, vsgy ö, aki véletlen - vagy okkal - berugott.


Ö is érzi, hogy minden szar, de ha nem ültök le megbeszélni, el fog válni.

2017. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!