Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért hiszik azt, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, ha egy nő egy nagyon gazdag férfival jön össze, az a pénz miatt van? Talán a gazdag nem szerethető?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Dehogynem csak amikor ott van a Vajna Tímea akkor mire gondolsz?
2019. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viszonyítás kérdése. Ahhoz hogy eldönthető legyen a dolog ahhoz nagyon közeli ismerősnek kell lenni. Nemcsak exeit hanem a lekoptatottjait is ismerni kéne. Pl ha egy ugyanolyan eszű külsejű habitusú stb ember kevés volt a nőnek akkor marad a vagyoni helyzet mint szignifikáns különbség. A nők nagyon szeretnek ilyen dolgokkal indokolni hogy a humora, figyelmessége miatt van együtt M.Armanival, csakhát ha van a kikosarazottak közt is van legalább olyan humorú, figyelmes hapsi akkor kilóg a lóláb...
2019. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Irigységből írják a csóró, alacsony, rágcsálo arcú pasik.
2019. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
De, nyilván szerethető, de joggal merül fel a kétely, ha az a férfi 10-20, esetleg 30 évvel idősebb.
2019. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apa-lánya korkülönbséggel persze, hogy csak a pénz.


De mondjuk egy 26 éves nő miért ne szerethetne egy 27 éves gazdag férfit? Még ám, mivel a gazdag férfi többet tud költeni magára,nyilván vonzóbb mint egy vele egykorú, szegenyebb pasi.


Persze egy 40-50 éves férfi akkor se lesz vonzóbb egy 25-27 évesnél ha gazdagabb.

2019. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szülővárosomban úgy hallottam az ottani lányokat a csak az anyagiak érdeklik, lakás, kocsi, tehát lehet alapja.

Én nem ott élek, nős emberként, több ingatlan boldog(?) tulajdonosaként +kocsi számomra érdektelen mire hajtanak, nem is kekszeltem ott senkivel.

2019. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 librikus ***** válasza:
Ha mindketten 25-35 között vannak, csak a barátnők pletykálhatnak. De hetven éves bácsikába -csak úgy- szép szemeibe, vagy szakállába harminc éves hölgy nem igen esik bele.
2019. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KulGery ***** válasza:

Nem olvastam a többi hozzászólást.

De szerthető a gazdag is. De nem is a gazdagot ítélik, hanem a nőt. Azaz aki gazdag, az könnyen ellétja a nő igényeit. És a nők többségénél ez komoly érv. Akkor is ha azt mondják, nem az. Még azoknál is, vagy lehet azoknál jobban, akik amúgy tudnak szűkölködni. (Végre nem kell szűkölködnöm, hanem élvezhetem az életem.)

2019. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!