Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy reagalnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagalnátok ha a barátod nem "szegény" hanem dúsgazdag lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátomrol lenne szó:


Több mint 2 éve vagyunk együtt minden szuper, jól kijövünk. Edig azt hittem hogy átlagos anyagi helyzettel rendelkezik. Egy 2 szobás lakása volt meg egy kis autojá.


De nem rég bevallott mindent, hogy nagy hülyeséget csinált. Megmutatta a házat. Amikor odaértünk azt hittem álmodok. 4 beállós garázs bene egy Mercedes S500 (pont hátal ált és ra volt írva) egy Ford Mustang meg még valami luxus terepjáro. A ház is oriási, álitasa szerint "csak" 240m², ez pont az ideális méret. Kint a Kertben egy nagy medence, meg parkositot kert. Többször bocsánatot kért hogy hazudott.


Nem igazán tudok mit csinálni ezel a helyzettel...


Én nem is mertem volna rá gondolni hogy ö gazdag mivel tényleg átlagosan viselkedet. Butórt szerelt össze, apámnak is segített már kisebb nagyobb dolgokban (fa behordás, festés stb.), tud fözni stb.


Álitolag epitési valalkozó, lakásokal foglalkozik van egy csomó bérlakása is.


Ti hogyan reagálnátok?


29/f + 25/n



2016. febr. 17. 20:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg kell hálálni. Ez nem baj, ameddig nem valami mocskos dologból van az ingatlan és az autók. Ez pont olyan mikor veszel egy átlagos korit, de mikor elkezdesz vele gurulni olyan mint egy premium márka.

Nagyon jó ;)

2016. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Hat talan a mai vilagban mar igy elunk h mindenki hazudik a parjanak... Nemreg engem is probara tettek...

Az viszont durvs hogy ket evet tudott hazudni :(

2016. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
a hazugság nagyon zavarna, és feszélyezne a nagy gazdagság, mert egyáltalán nem vagyok hozzászokva. de ha ennek ellenére nincs elszállva, akkor talán megbocsájtanék.
2016. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem mutatott be szüleinek??? (vagy ők is játszották az álhétköznapi embert amit kétlek). A szülei láttán leeshetett volna a tantusz mert fix hogy nem a 29 éves hapsid szedte össze ezt a vagyont a két kezével
2016. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem kitaláció a kérdés, a helyzet teljesen érthető, nem akarta hogy a pénzéért szeresd, és most telt el annyi idő, ami után úgy érezte, most már felvállalhatja, de önmagáért szereted :)
2016. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy nem akarta, hogy valaki a pénzéért érdeklődjön iránta, de két évig megjátszani magát? Nekem azért meginogna a bizalmam.
2016. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
azt ne mondd, hogy probléma, mert eret vágok magamon hosszában!
2016. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Valószínűleg többen kihasználták már. én rühellem, ha hazudnak nekem, de ezt valamilyen szinten megérteném, mert biztosra akart menni, hogy tiszta érzelmekről van szó a részedről. Az viszont tény, hogy egy kicsit túl sokáig húzta a dolgot:S


27N

2016. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Álitolag epitési valalkozó"


Kb. így!


[link]

2016. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez akkor kamukérdés, mint az a ház, amiben lakik :D
2016. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!