Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen gyakori az hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori az hogy ha egy nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok és én semmi féle képpen sem szeretnék gyereket és sokan hajtogatják nekem hogy akkor egyedül fogok meghalni stb. mert hogy minden nő akar gyereket.

Na már most tudom hogy ez nem igaz mert vannak olyanok akik nem szeretnének de ez mennyire gyakori a nőknél?

Ismertek olyan nőt aki nem szeretne gyereket vagy esetleg van köztetek ilyen? Ha igen akkor ti miért nem szeretnétek?

Válaszokat előre is köszönöm



2019. okt. 19. 20:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
49%
nem igazan van. illetve sokan 18-20 evesen kijelentik, de a legtobb meggondolja magat. meg sok az aki "majd egyszer" a kodos harmincas jovoben. de aki kategorikusan nem akar abbol nem sok van szerintem.
2019. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán nem gyakori, de vannak ilyen nők. Általában inkább az fordul elő, hogy nincs meg a megfelelő apa, és kifutnak az időből.

Szerintem 23 évesen még annyi minden történhet veled, hogy ilyen kategorikusan nem kellene kijelentened, majd 40 fölött ráérsz erre.

2019. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Én pl nem akartam soha. Szeretem a gyerekeket, de túl nagy felelőség. Nem hiszem, hogy jó szülő válna belőlem. Ja..és elmúltam 30.
2019. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Hát én tudom magamról hogy ez nem fog változni (sajnos, mert amúgy könnyebb lenne sokkal az életem). Próbáltam megszeretni a gyerekeket és minden szempontot végignézni hogy miért lehet jó az ha nekem gyerekem van de nem találtam ilyet :/
2019. okt. 19. 20:50
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Egyre gyakoribb szerintem. Simán lehet találni manapság olyan párt, aki nem akar gyereket, persze a többség akar, de sokan nem. Én speciel nem akarok, egyrészt azért, mert nem igazán csipázom őket, de már gyerekként sem bírtam a kortársaimat, a nálam fiatalabb gyerekekre meg úgy néztem, mint a véres rongyra. Ezen kívül, ha jönnek oda hozzám gyerekkel, be kell vágnom egy álmosolyt, nem igazán tartom őket aranyosnak. A másik ok pedig az, hogyha szeretnék se vállalnám, mert mentálisan instabil vagyok, örökölheti a hajlamot, de mégsem ez a főprobléma, hanem az, hogy én ott a gyereknek bevágok egy jelentősebb hangulatingadozást, kikészül. Ugyanúgy sérült lehet a végére, mint én.
2019. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

5#

Egy szinten nekem is ez van, idegesítenek, nem találom őket aranyosnak de nekem még sajnos a mosoly sem megy ha oda hozzák hozzám mert mert egyszerűen felmegy bennem a pumpa csak a jelenlétüktől is. A másik meg hogy nem hiszem hogy jó szülő lennék. Magamra erőltethetném a gyereket de nekem túl nagy felelősség lenne és nem akarnám megnyomorítani az életét azzal hogy nem vagyok jó apa

2019. okt. 19. 20:53
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
20 évesen akartam, 26 évesen nem akartam, most 30 évesen megint szeretnék.. Szóval, ez korral is változik. Lehet most azt mondja valaki nem akar, 5 év múlva meg akarni fog, vagy most szeretne, de később mégsem. Élethelyzet, párkapcsolat, kor, környezet függő.
2019. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sosem kéne gyerek. Szerencsére a párom is osztja ezt a véleményt. De tényleg ritka, hogy egy nő ne akarna gyereket.
2019. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%
Én meddő vagyok, de amúgy se szeretem annyira a gyereket, hogy ez nagy trauma legyen nekem. De 2 barátnőm is van, akik ugyanúgy nem akarnak gyereket, az egyik 26, a másik 30. Ritkább nyilván, de nem mindenki való szülőnek és ha valaki ezt tudja magáról jobb nem vállalni gyereket.
2019. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szeretnék. Mindenki azt mondja, hogy olyan fiatal vagyok, még kétszer meggondolom magam, de biztosan nem lesz így. Mindig is magamnak való, introvertált voltam kisgyermekkorom óta. Az én életembe soha nem férne bele egy gyerek. 19/L
2019. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!