Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy pár,30 asok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár,30 asok, nem akarnak gyereket, azok szerintetek később megbánják, vagy ez a trendi? Úgy tapasztalom, hogy minden 3. pár nem akar gyerekeket.

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, én nem akarok, és csak azért nem fogok szülni, mert lehet, hogy megbánom, ha nem. És ha megbánom? Én fogok tőle egyedül szenvedni.
2017. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem bánják meg.

Ez egy külső, ítélkező embertől a legxarabb visszapofázás, hogy azért kell gyerek, mert mi van ha 60 évesen megbánjátok, és majd ki fog ápolni ha öregek vagytok? :D

Mi kb állandóan ezt a nagyon frappáns, okos, és tényleg valószínű puffogást kapjuk meg :d

2017. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez egyénfüggő. Lehet, hogy valaki megbánja, de a többség azért nem hiszem. De inkább ezt bánják meg, mint azt, hogy akartak.
2017. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Van, akiknek nem való gyerek. Most vègre ki is mondhatják, hogy nem akarnak.

Hogy trendi lenne nem vállalni gyereket, azt nem tudom,az?

2017. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Én sem akarok soha gyereket,önzõ vagyok hozzà,ezért nehezebben ismerkedek mert csak olyan csajjal àllok szóba aki szintén tényleg soha nem akar.

Miért bànnànk meg?

Mondjuk érdekes gondolkodàs hogy öreg koromra ki fog àpolni.

Miért kellene engem àpolni?!

Ez nem jó hozzààllàs szerintem,egészségesen kell élni,étkezni,vitaminokat szedni.

Egy gyerek rengeteg felelõsség,sok sok sok zseton és lemondàs,ezért nagyon meg kell gondolni ki vàllal gyermeket.

Eleve felnevelni minimum 10-20 milla fõleg ha nem kétforintot nem érõ magyar oktatàsba akarod küldeni hanem külföldi sulikba.

Plusz mondjàl le a nyaralàsról,luxusról esetleg a csaj elkezd asszonyosodni elhagyja magàt behízik,köszönöm nem.

2017. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem bánják meg hanem gyerekpotlékot keresnek keresztgyermek, unokahug/öcs személyében :)
2017. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Oké, ápolni nem kell, de ki keresi meg a nyugdíjatokat ? Én tuti nem :D.

31/f

2017. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van aki megbánja. De azért ha leél kb 20 évet abban a tudatban hogy nem akar, és ez alatt nem gondolja meg magát, akkor azért esélyes hogy később sem fogja.
2017. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha mindkét fél nem vágyik gyerekre, az oké.

para abból van, ha egyik akar, másik nem, ki hozzon kiért áldozatot?

2017. okt. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Az miért nem merül fel soha, hogy vajon akik vállalnak gyereket, azok közül hányan bánják meg később? Aki tudatosan nem vállal gyereket, az szerintem nem fogja megbánni később sem.
2017. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!