Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális dolog, hogy 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy 3 év után is a barátom csak akkor tud wc-zni ha én nem vagyok itthon? (Lent kiegészítés)

Figyelt kérdés

Én 23 éves lány vagyok, Ő 33. Mindigis tudtam róla, hogy rettenetesen szorongós típus ebben az egy témában, de amúgy egy vagány, macsó srác...


most költöztünk össze és nekem rendszeresen le kell mennem a boltba, vagy csak szimplán az utcára ahhoz, hogy Ő eltudja végezni a dolgát. De előtte, amikor még a szüleimmel eltem, képes volt megvárni, hogy Ők lemenjenek kutyát sétáltatni, ha ez nem következett be, akkor képes volt átmenni a saját anyja lakására EMIATT (!!!). Na ehhez mit szóltok? Mindezt harmincegynehány évesen...


Leszögezném, hogy Ő mindenkivel ezt csinálja, tényleg nemcsak velem, de a barátaival is...


Mi baja lehet? Szerintetek ez normális dolog, es ha nem, mitől alakulhatott ez ilyen beteges szinten ki benne?



2019. okt. 20. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Velem ugyanez van. Egyszerűen mikor tini voltam, apám megalázott mindig. Ha sokat voltam bent, ha hasmenésem volt, ha hangosan fingtam. Esküszöm neked, nem tudok fingani csak úgy, mert nem tudom a kakiingertől megkülönböztetni. Csak a vécén tudom kiereszteni.
2019. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon sajnálom, ha Veled ez történt es ez ilyen nyomot hagyott benned...


Esetleg ahhoz lehet köze ennek az egésznek, hogy a barátom 24 éves korában súlyos motorbalesetet szenvedett és 1 teljes éven keresztül ágyhoz volt kötve?

2019. okt. 20. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet köze hozzá mert akkor kiszolgáltatott helyzetben volt és biztos sokszor szégyellte.
2019. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nő vagyok házas gyerekkel. De nekem sem megy ez a dolog. Akkor a férjem kimegy a teraszra. Ez van. És nem lehet erőltetni. Kicsi voltam mindig szorulásom volt, és mindig valaki rám nyitott. Gondolom én ebből maradt vissza. Ne bántsd mert aki nincs ebben nem értheti meg. És az erőlködés meg a hiszti nem jót fog szülni. Neki azzal segítesz ha mennie kell akkor azt nyugodtan tegye.
2019. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok én is. A párom is hasonló volt, de ő már legyőzte ezt a betegséget. Én még nem, de küzdök. Eddig a wct úgy oldottuk mwg, hogy ő addif lement a nappaliba én meg bezártam a hálóajtót. Most már megy annyira, hogy itt van a hálóban, de még mindig inkább visszatartom és csak amikor már nagyon kell megyek. Tudom, hogy ez rossz, de ez egy nagyon nagy lelki folyamat számomra és tényleg csak az értheti, akinek van ilyen problémája

23L

2019. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!