Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni, mivel nem tudom mitévő legyek.. Másfél éve vagyunk együtt, túl korán, de fél év után hozzájuk költöztem, mivel a szüleivel él. Az elején minden szép volt, megkaptam tőle mindent, elhalmozott mindennel... Nem panaszkodhatok a mai napig sem. Neki viszonylag magas a fizetése. Én csak részmunkaidőben dolgozok. Mostanában nem olyan felhőtlen minden köztünk. Ha vitázunk egyből a fejemhez vágja nem muszáj vele lennem,ha valami nem tetszik, akár el is költözhetek, stb. Utána pedig térden állva könyörög... Sajnos annyiszor esett ki ez a száján, hogy valóban sokat töröm rajta a fejemet, hogy elmegyek. Viszont a kis fizetésemmel nem tudnék olyan csúcsszuper albit kibérelni...és valahogy úgy érzem, hogy ezt ő tudja is, és mostanában azért is beszél velem így, mert tudja, hogy ezzel sakkban tart, hisz nincs hova mennem. Érzem, hogy szeret, csak túlságosan is biztonságban érzi magát mellettem. És valahogy mostanában besokalltam ebből. Ti mit tennétek a helyemben?

2019. okt. 23. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha valaki ilyet mond, az nem oknelkul van, szerintem elmúlt mar a szerelem a részéről. De neked kell merlegelni, hogy vele maradsz, es lehet csak halogatod az idot(nem tudom hany éves vagy), vagy pedig valtozast szeretnél.
2019. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak részmunkaidőben dolgozol,tanulsz mellette?Szülőkhöz nem tudnál visszaköltözni?
2019. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy toxic ember, aki semmibe néz. Nem mondasz ilyet annak akit szeretsz 30 év után se.


Így akarod leélni az életed, hogy elnyom és lenéz, mint embert? Nem hiába jött fel a mehetnék érzése benned, tudod te is hogy nem akarsz más lábtörlője lenni. Ahhoz hogy tiszteljenek, először magadat kell és nem engedni hogy így viselkedjenek veled.


Megjegyzem úgy jár a p*fája, hogy a szülei házában vagytok és velük laktok együtt, még csak nem is különálló.


Ideiglenesen barátok, család, olcsó albérlet, akár valami kolesz vagy garzon - gondold ki hogyan lépnél le.

2019. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egy olyan pasival vagy, aki megaláz, vitázik, stb., mert nélküle lakhatási gondjaid lennének.

Tudod, hogy minek hívják ezt?!

2019. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem meg igaza van. miért jár neked a szuper lakás? a puncidért?


Kényelem legyen, de tenni érte semmit.


Tucatnő!

2019. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Tartsd el magad és legyél önálló. Harcolj ki magadnak mindent, hogy végre meglásd mennyivel többet ér a két kezed munkája annál, mintha más kezének a munkájának a gyümölcsét élveznéd. És akkor majd elkezdesz magadra felnézni és máris nem fog tudni megalázni.
2019. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Ha gondok vannak, sok a vita, akkor nem muszáj csak a pénze miatt vele lenned. Nem ok nélkül sok a feszkó, csak ezt nem részletezted, hogy honnan indul. Pedig ez lehet a kulcs.
2019. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék. Akkor is mentem, mikor nem volt állásom és egyetemista voltam, pedig az tényleg egy zűrös helyzet volt. Csak egy hónapig kellett kihúznom, találtam valami gagyi munkát és onnan nem volt megállás. Mondjuk utánam nem jött az exem, csak fenyegetett egy ideig.


Nem számít, ha csak egy szobát tudsz bérelni. Te már ennyivel előrébb vagy. Tedd meg, aztán ha megjön az esze, leültök beszélgetni.

2019. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azért is jó, ha mész, mert legalább ki tudod mozdítani ebből a fos helyzetből. Megmondod neki, hogy ha akar valamit, menjetek albérletbe mindketten, ott legalább kölcsönösen bele kell tennetek és nem fogja csak úgy kiadni az utad.
2019. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket sose ertem. Titeket mind az utcáról szedtek össze vagy hajlektalanszallorol? Másfél éve vagytok egyutt, fél év után koltoztetek össze,azaz csak 1eve laksz ott. Előtte hogy tudtál máshol elni, azóta meg hogy nem? Valaki magyarázza már el nekem légyszi, vagy hülyén halok meg.
2019. okt. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!