Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni, mivel nem tudom mitévő legyek.. Másfél éve vagyunk együtt, túl korán, de fél év után hozzájuk költöztem, mivel a szüleivel él. Az elején minden szép volt, megkaptam tőle mindent, elhalmozott mindennel... Nem panaszkodhatok a mai napig sem. Neki viszonylag magas a fizetése. Én csak részmunkaidőben dolgozok. Mostanában nem olyan felhőtlen minden köztünk. Ha vitázunk egyből a fejemhez vágja nem muszáj vele lennem,ha valami nem tetszik, akár el is költözhetek, stb. Utána pedig térden állva könyörög... Sajnos annyiszor esett ki ez a száján, hogy valóban sokat töröm rajta a fejemet, hogy elmegyek. Viszont a kis fizetésemmel nem tudnék olyan csúcsszuper albit kibérelni...és valahogy úgy érzem, hogy ezt ő tudja is, és mostanában azért is beszél velem így, mert tudja, hogy ezzel sakkban tart, hisz nincs hova mennem. Érzem, hogy szeret, csak túlságosan is biztonságban érzi magát mellettem. És valahogy mostanában besokalltam ebből. Ti mit tennétek a helyemben?

2019. okt. 23. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Valaki magyarázza már el nekem légyszi, vagy hülyén halok meg."


Szerintem addig más befektetője volt. Most meg jobb, ha új befektető után néz.

2019. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a pozitív válaszadóknak legfőképp, talán bele tudnak gondolni a helyzetembe. Akik pedig úgy gondolják, hogy én a pénzért, ő meg a testemért van velem, kétlem.. Talán ha egy hónapban egyszer van köztünk testiség...Bár tisztában voltam vele, hogy kapok hideget-meleget egyaránt. Előtte a rokonom lakásámban laktam, amiért nem kellett fizetnem, csak sajnos el kellett adnia. Én eközben ideköltöztem. Szóval igen, előtte egyszerűbb volt a helyzet, mint jelen esetben.
2019. okt. 24. 13:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Aha, szóval mindig laktál valakinél, olyan még nem volt, hogy egyedül megálltad a helyed. Nos, ideje elkezdeni!
2019. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!