Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nok, ferfiak! Ti amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, ferfiak! Ti amikor a parotokkal a mensirol beszeltek nem vagytok zavarban a masik elott?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyikünk nincs zavarban, borzasztó gyerekes lenne, én pedig felnőtt nő vagyok és egy felnőtt férfivel élek együtt, nem egy 13 éves fiúval akinek fogalma sincs arról, hogy hogyan működik a női test biológiája
2019. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
:D Nem. Miért lennék? Mindenki tanult az iskolában biológiát, mindenkinek van jobb esetben anyukája, lánytestvére, szóval mindenki szembesül ezzel a teljesen hétköznapi dologgal.
2019. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Együttélésnél ennél cifrább dolgok is lesznek. Ha ettől zavarba jöttök, mint egy gyerek, ne költözzetek össze...
2019. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem, a menstruáció természetes dolog, ez hozzátartozik az élethez. Nem csak párommal beszélek róla teljesen természetesen, hanem más nőkkel is. Másokkal csak akkor, ha ők hozzák fel a témát.


Csak egy jó tanács, ha egy társaságban (pl. munkahely, baráti kirándulás, stb.) egy nő csak annyit mond, hogy megjött neki, a férfiak sokkal megértőbbek és toleránsabbak vele szemben. Nem kell a részletekről beszélgetni, bőven elég ha tudják a többiek, és akkor senki sem fogja piszkálni azért, mert ingerültebb a szokásosnál, vagy túl gyakran és túl sokáig időzik a WC-n.


F37

2019. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A kapcsolatunk első évében még zavarban voltam emiatt. Nem volt előtte kapcsolatom, szóval ez érthető. Férfi létére ő nyugtatott, hogy ez természetes dolog és nem kell szégyellni. Csak, mert amikor először töltöttünk egy hónapot együtt, alig bírtam kinyögni, hogy boltba kell mennem tamponért. Ő külföldön él és én akkor még nem beszéltem az ottani nyelvet, tehát kellett a segítsége a vásárláshoz. Azóta eltelt pár év már házasok vagyunk és nem jövök zavarba, ő pedig még mindig ugyanolyan természetességgel kezeli ezt. Múlt hónapban egy sérülés miatt alig tudtam járni, szóval intézte a bevásárlást, nem volt vele gondja hogy egy-két egészségügyi dolgot is hozzon.
2019. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért lennék zavarba? Ez valami szégyellnivaló dolog, vagy mi a fene?

Belőlem egy hónapban pár napig ez jön, belőle meg alkalmanként más. Tényleg nem is értem a kérdést!

2019. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Kellemetlen, amikor menstruálok. 31F
2019. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
31%
A párom as-gglyukamba dugja a nyelvét, ha azt kérem, szerintem túl vagyunk a szégyenlősködésen.
2019. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk, inkàbb szeretkezünk akkor is. Annyi csak, hogy olyankor nyalakodni nem szokott a férjem, ha megvan a mikulàs.

Miért kellene zavarban lenni? Felnőtt emberek vagyunk, szeretjük egymàst, a legintimebb pillanatokat éljük meg együtt. Életemben nem volt még annyira közel hozzàm senki mint ő, érzelmileg és testileg is. Egyikünk se érzi magàt kellemetlenül ilyenek miatt.

2019. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon az elején voltam zavarban, de aztán mikor tapasztaltam, hogy mennyire segítőkész és empatikus volt, mikor az ágyon tekergőztem a görcsöktől, akkor elillant a szégyenlősségem. Ráadásul páromnak nővére van, szóval nem most látott először ilyet...
2019. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!