Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen aranyos dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen aranyos dolgokat csinál az élettársatok, párotok?

Figyelt kérdés
Bármilyen apróság érdekel, amit csinál, amit mond és jól esik nektek. (Például ismerősöm néha öntapadós cetliken üzeneteket hagy a párjának reggel az ajtón.)
2019. okt. 28. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy élet is kevés lenne felsorolni. Minden aranyos amit csinál. :D
2019. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ágyba hozza nekem a reggelit (és amikor otthon vagyuk, általában az ebédért meg a vacsoráért sem nekem kell lemenni). 10 perccel korábbra állítja az ébresztőt, hogy legyen egy kis idő reggel összebújni. Ha nélkülem megy boltba, gyakran hoz nekem valami apróságot. Amikor nem együtt megyünk be dolgozni (ami ritka, mert csak egy autónak van), mindig felhív, hogy jól odaértem-e. Még sorolhatnám.
2019. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Havonta kb hoz nekem virágot

Vesz apró csokikat és elrejti a cuccaim között

Néha úgy állít be itthon, hogy ma elvisz valahova, de az meglepi, hogy hova

Készít néha reggelit és ágyba viszi

Nem tud úgy elmenni mellettem, hogy ne simítson végig rajtam vagy ne öleljen magához

A nap folyamán random rám ír, hogy mennyire szeret

Együtt csinál velem vacsit általában

Mindig emlékeztet, ha valamit csinálnom kell (pl tanulnom), ha esetleg neki akarnék állni

Néha elém jön, ha korábban végez a munkahelyén

Talán az is ilyen gesztus, hogy mindent megmutat, elújságol nekem, mindig hív magával, ha megy valahova

Néha csak úgy vesz dolgokat. Múltkor mondtam, hogy mennyire fázik a lábam itthon és másnap jó puha, meleg zoknival jött haza 😇


Amiket mondani szokott:

Becézget (Babám, Cicám)

Néha elmondja, mennyire szerencsésnek érzi magát velem

Néha megjegyzi, mennyire gyönyörű vagyok

Néha úgy is dicséri az alakom, hogy tudja, hogy azt az eredményt én értem el (milyen szép izmos a hasam, milyen szép a fenekem, ilyesmi)

2019. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Reggel lefőzi nekem a kávét, ha van ideje ágyba is hozza.

Kérés nélkül megcsinál bármit amivel tud nekem segíteni (ilyenekre gondolok például, hogy megnézi az olajat a kocsimban és tölt bele)

Csomó randiötlettel áll elő és mindent megszervez 10 féle képpen, hogy biztos tökéletes legyen.

Rengeteget dícsér, a kedvencem amikor megáll egy percre, néz, majd közli, hogy "Hallod... te szép vagy." :D

Szokott néha kisebb ajándékokat venni, ha ő megy bevásárolni mindig hoz nekem csomó dolgot amit szeretek pedig nem is mondom neki.

Hatalmas szeretgetés igénye van, folyton bújik, becézget, simogatni kell ilyesmi. Én is ilyen vagyok szóval örülök neki, hogy mindig van igény bújásra főleg mert tényleg nagyon cuki olyankor.

Naponta többször felhív melóból ha tud (ha éppen egyedül megy valahová és én is ráérek mert vezetek mondjuk).

Meg úgy alapvetően a legaranyosabb így összefoglalva, hogy 10 év után is annyi energiát rak a kapcsolatba és nem ez a tespedek a kanapén oszt főzzé asszony típus egyáltalán.

2019. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
pisi-kaki szex
2019. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon zarkozott ember, nincs surun olelgetes, csokokgatas, de kb hetente kapok viragot, naponta csokit es viberen minden nap irja h mennyire szeret, milyen jo nekunk. Amit nagyon szeretek ha ejjel keresi a kezem es kezenfogva alszunk el.
2019. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiket tesz:

Ha nélkülem megy bevásárolni, mindig hoz valami finomságot, amit szeretek. Vagy ha meglátok valamit a tévében és mondom "jaj de megkóstolnám" másnap hoz. Gyakran visz vacsorázni, de otthon is szeret főzni. Amikor írtam a diplomamunkám, egy gyertyafényes vacsit dobott össze azzal a céllal hogy kicsit kikapcsolódjak. Csinál meleg fürdőt gyertyával és relax zenével. Ez a kedvencem :D


Amiket mond:

Ő magyarul nem tud, tehát minden amit úgy próbál mondani, nagyon édes. "Szeretlek" ezt az első perctől magyarul mondja. Mikor először mondta még nem tudta helyesen, azóta megtanulta. A kezemet is a "hozzám jössz feleségül?" mondattal kérte meg, olvadtam. Sokat gyakorolta és izgult hogy jól menjen. Becézni "kicsi"-nek szokott csak simán, birtokjelző nélkül. Ez jó mert úgymond nem fejez ki tulajdont, de azt igen hogy töpszli vagyok hozzá képest :D

2019. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hoz csak úgy édességet munka után. Sok-sok kis apró figyelmességei is vannak de ami nagyon jól esett, az az amikor a takaró alatt hagyott egy üzenetet hogy mennyire szeret minket. Folyton lesi hogy mit szeretnék, elég egyszer említenem hogy majd szeretnék a jövőben egy bizonyos dolgot, ő egyszercsak meglep vele vagy ott mondja hogy válasszam ki melyik mintában tetszik. Mindig azon van hogy amit szeretnék magamnak vagy a gyerekünknek, az meglegyen nekünk. Ezek nekem még furcsa dolgok, nem vagyok hozzá szokva hogy valaki tud ilyen is lenni az emberrel, hogy azon legyen hogy jó legyen és boldog legyek 🙂 hálás is vagyok neki ezért.
2019. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában ARANYgaluskát. Hihihihi :D
2019. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


És ez mennyire működik "visszafelé", te is teszel ilyeneket?

2019. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!