Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Feleségek, élettársak! A ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, élettársak! A ti férjetek/ élettársatok mennyire önálló?

Figyelt kérdés
Valójában csak apró gesztusokról van szó, de időnként már zavar, olyan mintha egy kis gyerekem lenne. Pl. Minden reggel a reggelije mellé össze kell készíteni a vitaminjait, hogy bevegye (3dobozt kéne kinyitni). Van egy miteszer az arcán azt nyomjam ki. Fáj a térde, kenjem be neki (még ha valamivel el is vagyok foglalva) TV közben, ha a kezemben van a telefon, eszébe jut ez meg az, keressem meg neki, de aztán a saját kezéből olvassa az én telefonomról, vagyis ő is megnézhette volna simán a sajátjáról. Vagyis tényleg apróságok, de naponta mindig van valami hasonló. Pl megértem, hogy kenjem be a hátát testápolóval, mert nem éri el könnyen, de magamnak én megoldom, nem hogy egy könnyen elérhető helyen. Ti mit gondoltok? Túl reagálom és én vagyok túl "önálló"? Amúgy nem a mama pici fia volt, aki ehhez szokott volna.

2018. márc. 16. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak azt akarja, hogy foglalkozz vele.
2018. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem önállóság kérdése. Apám ilyen. Ő csak kapcsolódni akar. Valószínű, hogy a szívességek a szeretetnyelve. Ő így éli át a szeretetedet.


Ez nagyon nem változik. Apukám mai napig így van, az a szerencséje, hogy anyukám meg olyan, hogy pont nagyon-nagyon szeret gondoskodni, meg másokért cselekedni, szóval így jól megtalálta zsák a foltját.


Én nem vagyok ilyen, tehát megértelek, hogy téged idegesít, de ha szerelmes vagy a párodba, akkor szeretetből tudod ezt tenni, főleg, ha tisztában vagy vele, hogy ő ilyenkor éli át, érzi, hogy te szereted őt.

2018. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! erre nem is gondoltam, de biztos, hogy olyan mint az apukád. Nincs is vele gondom, csak egy idő után már sok tud lenni, főleg amikor elvagyok foglalva valamivel.
2018. márc. 16. 11:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért egy picit sok. Nem mondom, hogy én soha nem csinálok ilyeneket, de minden nap, meg akkor is ha mást csinálsz... Elkényeztetted a férjed.
2018. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem az ilyeneket. Amikor ilyen pasikkal hozott össze a sors,akkor még huszonéves voltam. Arra gondoltam, hogy ez azért van, mert otthon ezt látta, hogy az anyja csicskázik a pasi körül. Nem csak emiatt, de az ilyen kapcsolatok nem működtek.
2018. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Az en ferjem a kapcsolatunk kezdeten maga volt a megtestesult ridegseg. Mas no mar reg lelepett volna mellole, en valamiert maradtam. Megolelni se lehetett, ha megsimogattam arrebb huzodott.

Aztan jottek ezek amiket irsz, nyomd ki a pattanast, kend be a terdem stb. Mivel nem volt gondom ezekkel, megtettem. Es egyre tobb ilyen aprosag volt, amikkel szepen lassan feloldodott, es elfogadta az erzest, hogy szeretheto, hogy szeretik,hogy megerdemli a torodest.

Most nekem van a vilag legszeretobb ferje, mindennap bujunk, megsertodik ha ugy megyek el mellette hogy nem cirogatom vegig, es ugyanigy forditva. Fantasztikus vele az elet, minden nap erositi bennem hogy szeret, hogy tokeletlenul tokeletes tars, hogy no vagyok immaron kozel tiz eve!

De ezek az apro csecsek megmaradtak, es igen en nyirom a labkormet :)))

Amugy pedig egy tok talpraesett onallo ferfi, de igenyli az ilyen iranyu torodest.

2018. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Jézus, az utolsót olvasni is rossz volt. Egyszer dugna valaki képembe pattanást meg lábkörmöt, már most is öklendezek.


A fenekét még magának törli?

2018. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mennyire súlyos a dolog, de úgy tűnik, hogy a csicskása vagy.
2018. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem teljesen önálló,de ha nem lenne az,akkor sem látnám el mint valami fogyatékost,előbb-utóbb kénytelen lenne megcsinálni magának mindent.
2018. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Én ilyen emberrel nem tudnék együtt élni.


Komolyan mondom... A seggét nem kell, hogy kitöröld? Ez nagyon szánalmas, férfinek nem nevezném :D

2018. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!