Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Számotokra mi tesz egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi tesz egy férfit A Férfivá?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Például az, ha felelősségteljesen éli az életét és vállalja a felelősséget a tettei következményeiért valamint nem utolsó sorban tisztelettudó és képes önmagát ellátni és vannak céljai.
2019. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Röviden, hogy nőnek érzem magam mellette.
2019. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Magas,nagyfarkú,fiatal,nem bunkó és elbír egy 10 kilós dobozt :D Manapság kevés az ilyen fickó..
2019. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Magabiztos, határozott, tisztelettudó.

Nem pedig egy éretlen, gyerekes, komplexusos kis h..lyegyerek. Azaz tudja mit akar és nem játszmázik ha szeretne valamit, mint egy idióta, hanem megmutatja, kimondja.


Röviden.

2019. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztos, határozott, komoly, érett gondolkodású.És azért legyen több 40kg-nál..
2019. nov. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bamboo94 válasza:
3-as ezt nem egészen értem, várjál. 10 kg-s dobozt? Melyik az a barom aki még 10 kg-t se bír el? Mármint egészséges emberek közül természetesen. A környezetemben a legvékonyabb vagyok nem is erős igazából, de 30 kg-ot még én is megemelek nagyobb gondok nélkül.
2019. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rewqrewqrewq ***** válasza:

Látom sok a női komment.

Minden szóba jön csak a lényeg nem.

A PÉNZ .... csóró hapsi hiába lesz erős meg nagy farkú ... max ha nagyon jól néz ki egy kitartott lesz valami gazdag néni mellett. Nem gazdag hölgyek meg dugnak vele párszor utána meg haladjál tovább kisfiam. Nem véletlen hívják a férfiak az autót, punci mágnesnek. Igaz közeledve a 30 hoz már jobban koncentrálnak a hölgyek a saját lakásos férfiakra.

2019. nov. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ezt azok a csóró pasik hiszik, akik egyéb értékeknek is híján vannak, és sikertelenségüket azzal leplezik maguk előtt, hogy a pénzre fognak mindent, ahelyett, hogy szembe néznének önmagukkal. Az én pasim se gazdag, minimálbér, se saját lakása, se autója. Nekem van ugyan lakásom de én sem keresek jól. És így a szerény kis anyagi körûlményeink mellett szeretjük egymást. A szememben ő férfi, mert kitartó, építi magát testileg, lelkileg, a problémáival szembe néz, őszintén kommunikál akkor is ha nehéz. Szorgos, okos, mindent meg akar oldani, és boldoggá akar tenni. Nekem ettől férfi a férfi.
2019. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bamboo94 válasza:
Ez rendes tőled 8-as hogy így gondolkodsz, több nőnek se ártana hasonló gondolkodásmód.
2019. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!