Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elméleti kérdés.20-,30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés.20-,30-as nők, ha ne adj Isten a párotok lebetegedne egész életre, mit tennétek? Vele maradnátok vagy közös megegyezéssel szakítanátok? Gyerek nem lenne.

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképpen vele maradnék, nem kérdés.
2019. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Azért erősen függ attól, hogy milyen betegsége alakulna ki és mennyire hatna az életére.
2019. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a pártól is függ. Ha agresszívvé válna és engem szapulna a tehetetlenségétől, akkor otthagynam inkább. Nagyapamat is gondoztam, de vele se lehetett bírni, így otthonba raktuk.

Van egy pont amit ha túllépnek azt senkitől se tűrném már el.

2019. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
#2. Péniszlepra?
2019. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem hagynám el a férjem. Nekem ő az életem. Nem érdekel mennyire beteg, vagy milyen beteg lesz. Amikor én azt mondtam neki, hogy örökké, azt komolyan is gondoltam.
2019. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Az a pasikra jellemző, hogy amikor a párjuk nem dugható, akkor lépnek.
2019. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez függ azért a betegség jellegétől is. Ha olyan dologról van szó, hogy konkrétan elég nagy hatással van a mindennapjaira és szüksége van az állandó segítségemre, tehát konkrétan gondozni kell, akkor biztosan nem maradnék mellette. Ez lehet, hogy csúnyán hangzik, de én ezt gondolom. Ahogyan most sem vállalnám be, hogy valakit kísérgessek mindenhová, emelgessem, öltöztessem, kiszolgáljam, támogassam és a többi, úgy ugyanúgy nem vállalnám akkor sem, ha ez egy hirtelen adódó helyzet lenne egy már meglévő kapcsolatban. Van a családban olyan személy, aki kamasz korában sérült lett egy baleset tekintetében (mozgássérült és némi értelmi károsodás is történt) és látom, hogy min megy keresztül az egész család (mármint a közelebbi rokonsága) annak érdekében, hogy őt a lehető legjobban segítsék és javítsák az életkörülményeit... én erre nem lennék képes, nem tudnám azt csinálni, amit ők. Pláne nem fiatalon.
2019. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Elüldözne magától.

(Rendszeresen próbálja 1,5 éve és lassan feladom.)

2019. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha elmebeteg lenne,akkor igen.A gyerekvállalás miatt,hogy nagyon szeretnék,akkor nem is tudom,hogy hogyan döntenék.
2019. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem hagynám el őt soha, semmiért.
2019. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!