Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elméleti kérdés.20-,30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés.20-,30-as nők, ha ne adj Isten a párotok lebetegedne egész életre, mit tennétek? Vele maradnátok vagy közös megegyezéssel szakítanátok? Gyerek nem lenne.

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ mi a betegség. Ahogy előttem írta valaki (szépen ke is pontozták) ha állandó gondozásra szorulna inkább váljanak el az útjaink. Fiatal vagyok, szeretnék még gyereket, nincs olyan munkám hogy még egy beteg embert is el tudjak belőle tartani. Ismerem magam annyira hogy nem tudnék egy ilyen kapcsolatban boldog lenni. Ez van.
2019. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem hagynam el, ez nem is Kerdes-o a legjobb baratom is egyben, szal ez mint opcio fel sem merul.
2019. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vele maradnék, de tudom, hogy Ő ezt nem tenné meg értem. Igazából, az anyja miatt sem tenném, Őt sem akarom cserben hagyni.
2019. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Akit szeretek azt nem hagyom el. Ez nem is kérdés. Remélem soha nem ismerek meg olyat aki ilyen lelketlenségre képes. Aki ilyen helyzetben lelép, azzal nem szeretnék egy levegőt szívni sem.
2019. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hozzám csak simán feljött a kórházba, és mondta, hogy a cuccaimat már visszapakolta a lakásomba.

Sohasem volt valami érzelmes fajta, és tulajdonképpen igaza is volt.

2020. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!