Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elegem van a páromból, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a páromból, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés. De szeretem és közbe folyton idegesit. Sokszor nem értünk egyet, nem ugyanaz az elképzelésünk a dolgokról. És megbeszélni se beszéljük hogy mégis mit gondol a másik. Lenéz és ha valami baj van elintézi annyival hogy kívülállókkal megbeszéli, vagy iszik egy két sört. De nekem nincs senki akivel meg tudnánk beszélni. Senkihez se tudok fordulni csak ö lenne, de öt nem érdekli. Aztán kibékülünk mindig, de már lelkibetegnek érzem magam vagy depressziosnak vagy magam setudom már
2019. nov. 20. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egészségtelen kapcsolat, ha egyáltalán annak lehet nevezni. Lépj ki belőle! Majd csak találsz valaki mást.
2019. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Naponta jönnek olyan kérdések, ahol rejtély, hogy 1-1 pasiért miért vannak oda...

A nŐk A nOrMáLiS fÉrFiAkAt SzErEtIk.

2019. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ellentétes jellemek képtelenek egy életet együtt leélni. Szakíts!

F.

2019. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Nos, ez így nem túl jó irány. Szerintem ülj le vele, mond meg neki ezt amit ide le írátl. Hátha megváltozik, mert esetleg nem akar el veszíteni. Ha viszont nem változik hagyd el, hidd el találni fogsz jobbat olyat aki megérdemel. Az viszont gond ha az ember nem tudja kivel megbeszélni az ilyeneket. Ha gondolod nekem nyugodtan írhatsz, én szívesen meghallgatlak, beszélgetek veled. :)
2019. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4-es, a kérdező párja nem hajlandó megbeszélni vele a dolgokat. Elmegy a haverjaihoz keseregni, vagy sört iszik. Mit lehet ilyen emberrel ez után kezdeni? Pápááá!
2019. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinted meddig fogod ezt bírni?

És miért érdemes?

Az azért a te sarad, hogy rajta kívül nincs senki más az életedben.

2019. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen , az a én saram is ... De amikor összeveszünk úgy érzem nincs senkire se szükségem úgyse ért meg senki se. Másik meg lehet le húz a párom is ilyen téren is
2019. dec. 4. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!