Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már most elegem van a páromból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már most elegem van a páromból. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Minden lehetne szép és jó. Kedves,aranyos,segítőkész,imádja a család,dolgos, jó lelkű a pasi. 29 éves én 21! Mindig az idősebb pasik jöttek be, ezzel nincs gond de az agyamra megy, folytogat. Nem szó szerint de megfulladok. Vettem egy hete egy egészen extrás telefont, beszélgetek a barátaimmal a messengeren mivel idáig hallani se akartam a mai modern telókrol most megkedveltem. Minden nap megkapom azóta,hogy idegesíti. Ne beszéljek mással, mi jogon írogatnak nekem mások. Nagyon zavarja,mivel aztmondja ő sem kiváncsi másra csak rám. Már most az agyamra megy. Semmit nem lehet melette, sehova sem járok. Megigéri,hogy nem baj ha elmegyek valahová, aztán azt hallgatom hetekig. Naponta felhív minimum 20x.... Azthiszem ki fogok borulni. Lehet,hogy nem kívánhatnék jobbat meg,hogy az biztos jobb nekem szemét nőne k ha rám de hederít a rossz fiú melette meg meg is aláz de azért ez a másik véglet viszont már megfolyt. Egy kapcsolatom volt előtte ami "komoly" volt az is fél évig tartott mert ott is kalitkába akartak zárni....

2016. szept. 1. 19:26
1 2
 1/15 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Hagyd ott, ez nem lesz jobb. És hidd el, kívánhatsz jobbat. És fogsz is kapni jobbat.
2016. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirási hibákért, elnyomkodom véletlenül.
2016. szept. 1. 19:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hülyét /már bocs/ rövidtávon ejteni kell mert ki tudja hová fajulhat ez még a jövőben,/nézz végig egy híradót/ megváltozni egy ilyen gyökér úgysem tud hiába ígéri. 27/f
2016. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A párod betegesen viselkedik, és a helyzet csak rosszabb lesz.
2016. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
BTW, te választottad...
2016. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én éltem ilyen "nagyszerű" kapcsolatban, szóval tudom, miről beszélsz.

A barátod nem fog megváltozni alapjaiban, ezt tudnod kell. Esetleg ha megijeszted, hogy elhagyod, akkor kicsit javulni fog a helyzet, de mindez csak ideig óráig, szóval ne reménykedj.

Az egész feszkó csak az energiádat szívja le, te döntöd el, hogy kell-e ez hosszútávon.

Ne húzd sokáig, durva vége is lehet!

2016. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Már nehari,de mennyit lógsz" a tellódon?Azért gondolkodj el te is ezen! Én megértem,fiatal vagy barátaid vannak,de egy komoly kapcs.vannak olyan dolgok,hogy tisztelet.Beszélgess a barátokkal de ne vidd túlzásba.Mennyire komoly kapcs a tiétek?
2016. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez is kalitkába zárna, ez azért nem is beteges, ez beteg.

Hogy más ne írjon neked?

Gyorsan hagyd el, romlani fog. Mindegy, hogy tudatosan, vagy nem, de elmarna mellőled mindenkit, hogy a végén ő legyen az egyetlen kapcsolatod a világgal. Az önértékelésed tart a nullához, és akkor már kiszabadulni se tudsz.

2016. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Jaja az éremnek két oldala van,lehet hogy fel sem emeled a fejed az ügyestelefonodról egész este-és itt mártírkodsz hogy ideges a párod-nemtudhatjuk pontosan
2016. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok,fojt köv.Mert ha tényleg szereted oda vissza kölcsönös volna a tisztelet! Ha bulizni akarsz,mert Te az a laza lány vagy,akkor nincs értelme a kapcsolatnak,miért? Nem vagy érett hozzá!
2016. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!