Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elegem van a páromból de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a páromból de nem akar elengedni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha vele voltam mindig piszkált ,idegesített.Sokszor beszólt olyat amivel vérig sértett.Féltékeny hárpiát csinált belőlem azzal hogy a kapcsolat elején amikor megerősítésre vártam volna érzelmileg meg ilysn apró kis érzelmi igényeim voltak úgy bánt velem hogy vita lett belőle és utólag is ő volt megsértve és megint vita lett.Azért lettem hárpia mert nem kaptam megerősítést és le kellett őt győznöm. Jöttek ebből bőven konfliktusok én is rettenetes voltam és elszúrtam sokmindent. Utóbbi időben olyanokat mondott nekem ami megerősítette hogy lenéz meg elege van belőlem mégse enged el.Szakítottam telefonon vele de visszahívott és rávett persze hogy menjek a héten megint és igent mondtam de nem megyek.Egy szemétnek érzem magam de muszáj is annak lennem szükségem van most egyedüllétre és sokszor akartam szakítani már de mindig lebeszélt róla meg hogy ő mennyire szeret.Amúgy távkapcsolat és nem akarom már látni többé szemét dolog ha nem megyek? Nem akarta sosem tudomásul venni a szakítást meg hogy ő segít mindent megtesz értem valóban segitőkész volt de sza.rul bánt velem lelkileg. Igazából nem működik a korrekt szakítás nála semmi büszkeség benne.
2015. okt. 16. 02:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne is állj vele többet szóba.Csak szexre kellesz neki,akit szeretünk,azt nem nézzük le.A leírásod alapján neki nem vagy elég megfelelő.A következő kapcsolatodban majd ne kövesd el ugyanezt a hibát és vedd észre idejében,ha nem tisztelnek.
2015. okt. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Észrevettem de szerettem és megszabadulni se lehetett tőle mint ahogy most sem.
2015. okt. 16. 02:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Minek veszed fel a telefont?

Nem kell beszélni vele.Ne reagálj semmire.

2015. okt. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen utolsó pont ott ba.sztam el a héten. Nem akartam szemét lenni.Elvégre 8 hónap 8 hónap.
2015. okt. 16. 04:43
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Úgy írod a 8 hónapot, mintha 8 év 2 gyerek volna..


Az elsővel egyet értek.. Nem kell telefont felvenni..

A legnagyobb gond az, hogy csupán 8hőbap alatt ezt hozta ki belőled ez a kapcsolat, ekkora befolyással van rád, és ezt hagyod


8hó az kb csak egy kezdődő kapcsolat, bár lehet én gondolom rosszul

2015. okt. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó fiatal vagyok és magányos. Igazából ő volt az első komolyabbnak mondható.
2015. okt. 16. 05:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Tiniprobléma
2015. okt. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a másik az oka annak, ha valaki hárpia lesz. Csak hogy tisztázzuk. Az, hogy adott külső hatásra te hogyan reagálsz, a te felelősséged. Ha nem kapsz megerősítést, be kell fejezni. Nem 8 hónap múlva, hanem azonnal. Szakítani meg nem úgy kell, hogy telefonon azt mondod, vége,aztán meg igent mondasz végül nem tartod be,amit ígértél. Szerinted a viselkedésed mennyire felnőtt viselkedés? Mert én egy hisztis tinilányt látok, aki saját maga is csak kavarja a kakit a biliben. A te viselkedésed legalább annyira kifogásolható, mint a srácé. Nem kell hárítani a felelősséget! Abban, hogy ide jutottatok mindketten felelősek vagytok. Te legalább annyira, mint ő.
2015. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Elegem van a parombol, de nem akar(OM), hogy elenged(JEN), mit tegyek?" :-)
2015. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
telefonon szakitani nagyon gàlàns dolog
2015. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!