Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mégis hogyan távolítsam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan távolítsam el a gondolataimból ezt a férfit?

Figyelt kérdés

Házas ő is, én is. Gyerekek ott is, itt is. Nem léptünk, és nem is lépnénk, (rengetek oka van ennek pl: nem dobnam a házasságom, szerintem ő sem az övét. Nem lennék olyan anya akit a gyermeke szégyeljen ha felnő stbstb)

De annyira bánt ez a helyzet, hogy ennyire oda vagyok érte, várom, hogy lássam, de mégsem szólunk soha egymáshoz egy szót sem. A férjemtől emiatt teljesen eltávolodtam akiről azt hittem ő életem szerelme es soha nem szünne meg ez az érzés.


Hogyan öljem ki a szívemből ezt a férfit, hogy ne legyen a gondolataimba, ne remegjen a labam is, ha rám néz, vissza szeretnek találni a férjemhez, nem akarok szenvedni hiszen már ettől is büntudatom van.


28/N


2019. nov. 26. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy 4 éve ismerem látásbol azt a férfit, soha egy szót nem váltottunk, viszont egy helyen dolgozunk, ő máshol van beosztva, így csak hazajövetelkor látom, és csupán a 4 évből 1 éve van ez az érzés ez a vonzódás, ami hirtelen jött eddig hidegen hagyott.
2019. nov. 26. 14:04
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Ha ezt a férfit most ki is űzöd a gondolataidból, majd jön egy következő...

Irtó korai 28 évesen házasnak lenned több gyerekkel. Az esetek nagyon nagy százalékában a nagy sietségnek mindig ez a vége.

2019. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 gyermekem van, egy 5 éves, neki van kettő. Mondjuk lényegen ez nem változatat, csupan annyi, hogy hűséges tipus vagyok, nem könnyü ezt az érzést kihozni belőlem, ezért nem tudom, hogy hogyan legyen számomra újra semleges.
2019. nov. 26. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Te magad írtad ezt, hogy "Gyerekek ott is, itt is".

Már ne is haragudj, de ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy mindkettőtöknek több gyereke van.

2019. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha soha se szóltok egymáshoz egy szót sem akkor hogy tudsz ennyire odaig lenni tőle ? Szóval a helyzet kb annyi h tetszik külsőre egy férfi... ezt azért megpróbálhatnád helyén kezelni, mert nem inoghat meg a kapcsolatod akárhányszor látsz egy jó pasit...
2019. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
:(
2019. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Nehezen tudom magam a helyzetedbe képzelni. Nem tudok úgy beleszeretni valakibe, hogy egyszer sem beszéltünk. Lehet, hogy szépnek szép, de sík hülye vagy tuskó.

De azért megpróbálok segíteni. Úgy öld ki, hogy koncentrálj a munkádra és próbáld meg nem keresni (nagyobb munkahelyen szerintem megoldható). Ha ez nem megy, akkor váltsd munkahelyet. Drasztikus lépés kell, ha nem akarsz szenvedni.

2019. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!