Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Éjjel azon vesztünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjjel azon vesztünk össze a párommal hogy nem mosott kezet pisilés után. Mit lehet tenni ezzel?

Figyelt kérdés
Addig fajult a veszekedés hogy szét tépte rajtam a pólómat. Így vissza gondolva nevetséges hogy ezen vesztünk össze.. 1 kézmosás miatt.. de nem értem miért esik nehezére kezet mosni? Engem nagyon zavar ez és hiába kértem meg szépen akkor se tette meg.. és bár most kibekultunk ezek után sem fog kezet mosni.. nem tudom mit tegyek.. nem ez az első hogy ilyesmin veszünk össze.. 1szer pl nyers húst vágott és beletorolte a nadragjaba a kezét és bebujt az ágyba.. ezen annyira felkaptam magam hogy egymásnak mentünk.. nem bírom elviselni ezt az igenytelenseget.. amúgy szeretem őt de ezeken a dolgokon állandóan össze veszunk.. mit tudnátok tanácsolni? Hogy vegyem rá h tartsa be ezeket a higiéniai dolgokat?? Egyébként 6 éve vagyunk együtt és 3 éve lakunk együtt.. én 23 vagyok ő 26
2019. dec. 1. 09:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire igénytelen alakkal hogy lehetsz együtt? Meglepődnék ha nem szednel elobb utobb valami fertozest ossze tole
2019. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem illetek össze. Hogy mennyire, az más kérdés, de mint tudjuk ilyen apró dolgokon is nagy viták tudnak lenni (fogkrém kinyomás, maradék kaják, etc).

Az a póló széttépés azért durvábban hangzik mint amit ez a story ér. Kivéve ha más miatt volt :V

2019. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Egymásnak mentek ilyen miatt? Semmit se tudtok megbeszélni, nincs kompromisszum, csak ordítás van meg agresszió.

Mondanám, hogy szakíts vele, mert ez egy rakás fosh, de egyrészt úgyse fogsz, másrészt meg annyira megérdemlitek egymást!

Mielőtt eljátszod a királylányt, azért szólok, hogy az meg a te igénytelenséged mutatja, hogy 6 éve vele vagy és megfelel.

2019. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Az egy dolog, hogy problémái vannak a személyi higiéniát illetően.

De ez egy agresszív barom. Mi a fenét keresel még mellette?

2019. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

Szóval igénytelen és agresszív.

Miért vagy még vele? Bármikor találsz nála igényesebb és nem állat módjára viselkedő (már bocsánat, de mit írjak arra, aki széttép egy pólót, miközben az rajtad van?) férfit.

2019. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Egymásnak mentek. Gratulálok. Zsák a foltjat.
2019. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

"De ez egy agresszív barom. "


Igen, valószímnű saját magán tépte szét a pólót.....


Nem a nő az agresszív barom, hanem a férfi, aham.

2019. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Eleve már abban a ruhában se lenne szabad ágyra ülni vagy befeküdni amiben orvosnál, vagy egyéb helyeken ültünk le, mert naponta több 100 ember ül ott. Az idősebbek vizelettartási gondokkal küszködnek, az iszákosak pisis nadrágban ülnek oda stb.


Figyelni kell a higiéniára, mert innen indul ki a betegségek többsége.

2019. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Engem erre neveltek. Nagyon figyelek a higiéniára. Sajnos őt nem nevelték. Apja nem volt anyja meg nem foglalkozott vele. Nem agresszív mert engem nem bántott csak a pólómat tépte le.. arra szeretnék megoldást hogy hogy bírjam rá h tartsa be ezeket a dolgokat. Szeretjük egymást de igen ilyen dolgokon veszekszünk általában.. ennél komolyabb dolgokon nem szoktunk.
2019. dec. 1. 10:09
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem kioktatast kértem hanem tanácsot ..
2019. dec. 1. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!