Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Éjjel azon vesztünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjjel azon vesztünk össze a párommal hogy nem mosott kezet pisilés után. Mit lehet tenni ezzel?

Figyelt kérdés
Addig fajult a veszekedés hogy szét tépte rajtam a pólómat. Így vissza gondolva nevetséges hogy ezen vesztünk össze.. 1 kézmosás miatt.. de nem értem miért esik nehezére kezet mosni? Engem nagyon zavar ez és hiába kértem meg szépen akkor se tette meg.. és bár most kibekultunk ezek után sem fog kezet mosni.. nem tudom mit tegyek.. nem ez az első hogy ilyesmin veszünk össze.. 1szer pl nyers húst vágott és beletorolte a nadragjaba a kezét és bebujt az ágyba.. ezen annyira felkaptam magam hogy egymásnak mentünk.. nem bírom elviselni ezt az igenytelenseget.. amúgy szeretem őt de ezeken a dolgokon állandóan össze veszunk.. mit tudnátok tanácsolni? Hogy vegyem rá h tartsa be ezeket a higiéniai dolgokat?? Egyébként 6 éve vagyunk együtt és 3 éve lakunk együtt.. én 23 vagyok ő 26
2019. dec. 1. 09:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Igénytelen alak. De kell neked.
2019. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%
#7 választ nem tudom értelmezni.
2019. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

Mit lehet tenni? Kidobni az ilyen igénytelen tróger balfact.

Téged minősít hogy egy ilyen alakkal vagy együtt. Ez nem kioktatás. Tény. Egy percig sem tudnék egy ilyen mellett maradni.

2019. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
"Nem agresszív mert engem nem bántott csak a pólómat tépte le" Lol, ezt ugye te sem gondoltad komolyan. Gondolom ez az első kapcsolatod, ezért foggal- körömmel ragaszkodsz hozzá, meg nem akarsz kidobni 6 évet az ablakon, még ha 1 kalap fos is az egész. Ki kell ábrándítsalak: nem fog változni, ő ilyen igénytelen, agresszív (mert bizony agresszív, akárhogy is szépíted) p.cs marad, akkor is ha még 6 évet pazarolsz rá tök feleslegesen.
2019. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog változni. Ez olyan, hogy ha igazad van, akkor sem fogja azt csinálni büszkeségből.


Tudtam megint, hogy a leírás végén ott lesz, hogy AMÚGY istenkirály, csak egy igénytelen agresszív tapló.

2019. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%

Azért az sem mindegy, hogy mennyire tartja be a személyi higiéniát. Rendszeresen fürdik, tusol, mosakszik? Mert mondod éjjel vesztetek össze. Nos én minden este tusolok és ha ezután fel kell kelnem az ágyból pisilni akkor nem biztos, hogy kezet mosok hisz 1 órája fürödtem. A farkam tiszta a kezemet meg nem szoktam lepisilni. Vagyis a kezem nem lesz koszos attól, hogy pisiltem hisz olyan tisztaságú farkat fogtam amit szopni szoktak. Most a szopasra jó de a kezemet mossam meg?

De ha a barátod nem fürdik akkor igazad van. Az a húsos dolog a nadrágba törlés az azért gáz.

2019. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
18, azért ha kimész pisilni akkor a wc deszkát megfogod, a WC lehúzót megfogod... Azok sem olyan tiszta dolgok, ami után nem kéne kezet mosni.
2019. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Fürdik ezzel nincs gond. De a wct megfogja az sem higiénikus.. de elárulom neked én oralt sem csinálom úgy h előtte pisilt a pasi.. nekem úgy nem számít tisztának. Ugyanez fordítva is. Nem hagynám azt se h úgy legyen orál h nem épp akkor fürödtem. Na de amúgy tök mindegy, sajnos a pasik 90%a nem higiénikus. A mostani pasim fényévekkel jobb azoktól akik előtte voltak mert azok csak hetente fürödtek és nagy wc után sem mostak kezet. Azt legalább a mostani megteszi.. szakítani ezért biztos nem fogok vele de valahogy rá kéne nevelejem a pisilés után is meg a hús vágás után is..
2019. dec. 1. 19:31
 19/24 anonim ***** válasza:
12%

Nekem se anyám, se apám nem volt, de mindig mindenkor kezet mosok, mert szeretem ha tiszta a kezem. Ezt nemigen tanította senki, magamtól jöttem rá, tehát ne fogjuk ezt a genetikára meg a szülőkre.


Mindazonáltal a pisilés semmilyen módon nem koszolja össze az embert, mert az semmilyen kórokozót nem terjeszthet szemben pl a kakilással. A pisinél tisztább anyag alig létezik. Az otthoni pisilés pedig kifejezetten tiszta dolog, márha a wc és a mosdó tisztán van tartva. Tehát sem bacik, sem vírusok nem terjeszthetőek pisi által. Így, ha lehet is azt mondani, hogy igénytelen a pasi, azért annyira nagy hibát nem csinált, legfeljebb a keze marad kicsit pisiszahú, de ez tényleg nem probléma alapból. A hús utáni kéztörölgetés már nagyobb baj, főleg ha nadrágban fekszik utána az ágyba. Ez összekeni az ágyneműt így nem kívánatos. A hús ráadásul tényleg összekoszolja a kezet.


Ha ennyire zavar a dolog mosd meg te a kezét: nedves törülközőt neki az ágyba, nadrágot lejúzni róla. Hátha megtanulja.

2019. dec. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ti pasik boldogan szorongatjátok egymás kezét, miután a farkatokat markoltátok? Színvonal megvan.
2019. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!