Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Éjjel azon vesztünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjjel azon vesztünk össze a párommal hogy nem mosott kezet pisilés után. Mit lehet tenni ezzel?

Figyelt kérdés
Addig fajult a veszekedés hogy szét tépte rajtam a pólómat. Így vissza gondolva nevetséges hogy ezen vesztünk össze.. 1 kézmosás miatt.. de nem értem miért esik nehezére kezet mosni? Engem nagyon zavar ez és hiába kértem meg szépen akkor se tette meg.. és bár most kibekultunk ezek után sem fog kezet mosni.. nem tudom mit tegyek.. nem ez az első hogy ilyesmin veszünk össze.. 1szer pl nyers húst vágott és beletorolte a nadragjaba a kezét és bebujt az ágyba.. ezen annyira felkaptam magam hogy egymásnak mentünk.. nem bírom elviselni ezt az igenytelenseget.. amúgy szeretem őt de ezeken a dolgokon állandóan össze veszunk.. mit tudnátok tanácsolni? Hogy vegyem rá h tartsa be ezeket a higiéniai dolgokat?? Egyébként 6 éve vagyunk együtt és 3 éve lakunk együtt.. én 23 vagyok ő 26
2019. dec. 1. 09:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

WTF kérdező???? Mi az, hogy a "pasik 90%-a nem mos kezet nagy wc után sem?!"

Te milyen igénytelen proli körökben mozogsz, hogy ilyen pasijaid voltak???!

Gondolom elképzelni sem tudod, hogy a nagy többség nem ilyen, hanem normálisan ad magára, nem törli bele a szaros kezét a nadrágjába stb....

Szerintem vizsgáld felül a társaságod....

Mert ha ezt tartod normálisnak (hogy a pasik 90%-a blablabla) akkor veled rohadt nagy gond van.

2019. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%
Az én farkam senki ne minősítse koszosnak, bármikor tiszta és emiatt a kezem is tiszta ha megfogom.
2019. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak benn volt a gatyádban, akkor is "koszos", vagy legalábbis használt. Mint a levegő egy dohos házban.
2019. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem fogod 26 éves korában megváltoztatni.

Hogy 17 éves korod előtt ennél is nagyobb bunkók voltak az életedben, hát lehet, téged vígasztal, engem nem dob fel.

De fel nem tudom fogni, hogy nem az a bajod, széttépi rajtad a pólót, hanem a kézmosás.

De nem vagyunk egyformák.

2019. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!