Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá ha a kezdődő kapcsolatba, a férfi azt mondaná, ha úgy akarjátok akkor megszakít minden kapcsolatot a szüleivel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarnám úgy.Ha zűrös a háttere, rossz a kapcsolata a szülőkkel, akkor döntsön Ő erről, de ne az én akaratomon múljon ez. Voltak már "érdekes" szülők az életemben, de sosem kértem a páromtól,hogy szakítsa meg Velük a kapcsolatot. Legfeljebb magamat zárom ki az életükből, de a családi részt Rá bízom.
2019. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Lezárnám a kapcsolatot még mielőtt jobban belebonyolódnék. Az, hogy képes lenne egy kezdődő kapcsolat miatt megszakítani a szüleivel a kapcsolatot, nekem azt tükrözi, hogy engem / a saját családunkat is eldobná később könnyű szerrel, ha éppen abban van érdeke.


Ha rossz a kapcsolata a szüleivel, se miattam szakítsa meg, maximum maga miatt.


20/l

2019. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok minden függ a konkrét helyzettől és a miértektől.

Vannak szülők akik csak akkor keserítik meg a gyerekük életét amikor azt érzik, hogy már nem függ tőlük, jön egy nő és "elveszi a kicsi fiukat". Ilyen helyzetben pedig nem nagyon van választás. Vagy végignézed ahogy a szüleid tönkreteszik a kapcsolatod, megalázzák a párodat vagy pedig lépsz egy nagyot távolabb tőlük (még ha ez nem is jelenti feltétlenül a kapcsolat teljes megszakítását).

Egy olyan helyzetben ahol a szüleid az összes párkapcsolatod megkeserítik sajnos nem nagyon van másik opció ha normális kapcsolatot akarsz. Az ilyen szülőknél amíg valakinek nincs komolyabb kapcsolata talán nem olyan erős a késztetés, hogy soha többet ne beszéljen velük. De utána már igen. És egy ilyen helyzetben én kifejezetten örülnék neki ha be tudná ezt látni és a mérgező szülők helyett engem választana. Bár alapvetően a békés, kompromisszumos megoldások híve vagyok de sajnos sok szülőt ismerek akiknél a kapcsolat teljes megszakítása ad csak megoldást. Igazából szerintem az ilyen mérgező, korlátozó, rosszindulatú szülőkkel egyébként sem annyira szerencsés tartani a kapcsolatot partner ide vagy oda.

Viszont egy olyan helyzetben ahol semmi baj nincs a szülőkkel, nem hátráltatják a kapcsolatot vagy bármi mást a fiuk életében ott kifejezetten taszítónak gondolom ha valaki hirtelen eldobja a szüleit csak mert lett egy kapcsolata.

2019. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Az ismeretség is kezdődő, vagy csak a kapcsolat?
2019. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell ilyen pasi.
2019. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es,az ismeretség is kezdődő.
2019. dec. 3. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
De miért?
2019. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég furcsa kezdés, főleg ismerkedős időszakban.

Megkérdezném azért, hogy ez mitől jutott eszébe?

2019. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!