Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 44 éves férfi gondolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 44 éves férfi gondolhatja komolyan egy 28 éves nővel? Azt állítja, komoly kapcsolatot, családot szeretne.

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen okból nincs még felesége, családja? Azt mondja, nagyon szeretne egy rendes nőt, gyerekre is vágyik. Ezt konkrétan az első beszélgetésünknél mondta, egyébként az ismeretség már régről van, csak évek óta nem beszéltünk.

Nekem is nagyon szimpatikus a férfi, de nem szeretnék a naiv "kislány" lenni. Ennyivel fiatalabb nőt komolyan vehet egyáltalán?



2019. nov. 16. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne gondolhatná?

Azt meg kérdezd meg tőle, hogy miért nincs senkije. Gondolom, nem találta meg azt, akivel el tudná képzelni, és aki meg csak úgy ímmel-ámmal jött be neki, attól nem akart gyereket.

Mindketten felnőttek vagytok, és már egyikőtök sem tini.

2019. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Bennem felmerülne, hogy mit csinált az elmúlt 20 évben, és mire odajutnál vele, hogy házasság, család, közel 50 lesz. Biztos, hogy ezt akarod? Nagypapának fogják nézni.
2019. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatja komolyan.

Én pld 36 évesen szültem az első gyermekem.Nem azért mert így terveztem, így akartam,hanem mert úgy alakultak a kapcsolataim, hogy 32 évesen találtam rá a páromra.Nyilván férfiaknál is előfordul, hogy sok évet tesznek egy kapcsolatba aztán kiderül, hogy nem érte meg.Ha amúgy voltak komoly kapcsolatai, akkor én nem gondolnám egyértelműen azt, hogy gond van vele. 28 évesen már van annyi tapasztalatod és megérzed ha valahol kamuzik,ferdít vagy csak játszik veled.

2019. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Itt elég sokan el vannak tévedve, sok pasinak 40 felett jön meg esze, és nem, nem késő. Sőt pont jó korban van még egy gyerekhez. Én 36 évesen vettem el a páromat előtte 34 éves koromig 3 barátnőm volt, mint kiderült, mind a három megcsalt (jóval fiatalabbak voltak nálam). Szóval hogy mit csinált az elmúlt 20 évben, lehet semmi rosszat, csak szerette az adott nőt, aki meg a hátába tőrt döfött sok év után. ennyi a sztori.
2019. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kommentjeiteket, mindegyikőtök válasza nagyon elgondolkodtató.
2019. nov. 17. 00:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne komoly.

Nem rég hallottam hogy egy 26 éves nő és egy 41 éves férfi jött össze kb fél éve, jól meg vannak minden szuper.

2019. nov. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: És szerinted egy 25 ébes férfi gondolhat komoly kapcsolatra egy 22 éves csajjal?
2019. nov. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Simán gondolhatja! Keresi az arra alkalmast, lehet nem egy megalkuvó fajta, mindegy csak legyen valaki aki bekapcsolja a mosógépet ...

Sokan vannak így, benne voltak sajnos akkor jónak vélt rossz kapcsolatokban, a szünetekben regenerálódás, meló, stb., és az évek pedig elrepültek egyszerűen.

Hidd el, tapasztalat.

Ő még simán élhet ötven évet, egy harmincas meg jó harmincat, ezt nem lehet tudni előre, ha ezzel foglalkozol, akkor egy húsz évessel se gyere össze családalapítás végett, mert elmehet egy balesetben például...bla-bla...

2019. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolhatja komolyan, de azért bennem is felmerülne, hogy miért nem sikerült kialakítania normális családi életet ennyi idős korára. A karrier nem kifogás, mi is gyerekek mellett építettünk/építünk fel mindent. Őszintén, én nem mernék beleugrani semmibe ilyen emberrel. Ennyi idősen a korosztálya már túl van a szülésen, sokan talán unokáznak. Élő inkubátornak ne használjon, főleg ha életképtelen és csak bekattant a "ketyeg az óra"
2019. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9.


"hogy miért nem sikerült kialakítania normális családi életet ennyi idős korára."


A mai világban, ahol mindenki válik?


"Ennyi idősen a korosztálya már túl van a szülésen"


Te tudod,milyen nemű emberről szól a kérdés egyáltalán?

2019. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!