Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok is a férfi az úr a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is a férfi az úr a háznál?

Figyelt kérdés
Azaz ő dönti el, mikor mit csináljatok, hova mentek, milyen programon vesztek részt, mit néztek meg, hol nyaraltok, stb.
2019. dec. 22. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Mivel nagyon hasonlóan gondolkodunk, ezért általában közösen döntünk. Persze, előfordul, hogy engedek, vagy ő enged.
2019. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, általában én, nőként. A férjemnek sokminden "mindegy" nekem pedig nem és én szeretek is szervezkedni, a férjem nem.
2019. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, egyébként van 2 gyerekünk is szóval nyilván a programoknál ez nagyon sokat számít, egyébként 5 éve vagyunk házasok.
2019. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez annyira nem fontos, lényeg hogy mindenki azt csinálja amit szeret
2019. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én általában meg szoktam kérdezni a bnőmet, hogy van e kedve ahhoz amit kitaláltam. Ő elmondja, hogy igen vagy nem.. elmondhatja őszintén, veszekedés meg vita nélkül.

Aztán ketten kitaláljuk, hogy mi legyen, mit csináljunk.


Szóval megbeszélés majd közös megegyezésen vagyunk.


Nehéz volt ezt felépíteni, de így működik egy normális kapcsolat.

2019. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
előbb utóbb válás, megcsalás a vége, ha nem a pasi az őr mindenben.
2019. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
úr
2019. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te már csak tudod. 😂
2019. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, természetesen. Nem tűrök ellentmondást, megtervezem, eldöntöm, hogy legyen és a gyakorlatban ki is vitelezem a saját fejem után. Nem is szokott senki belepofázni, hogy mi hogy legyen, se asszony, se gyerekek, anyós-após meg aztán végképp nem.


Egyedül élek :)

2019. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem 😂

Nálunk nincs ilyen, hogy úr a háznál. Nem korlátozzuk egymást, viszont majdnem mindig együtt vagyunk :)

Csak egyszer próbálna meg uralkodni felettem, többet nem kéne :)

2019. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!