Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözést általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözést általában a nőknek az ötlete?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatok többségében inkább a nőknek az ötlete az összeköltözés?

2019. dec. 24. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Akikkel sikerült, azokkal kb ugyan akkor merült fel az igény. Mostanában meg mintha mindenki meg lenne hülyülve, hogy rabszolga/cseléd/kiszolgáltatott/ő aztán máshoz nem fog alkalmazkodni stb, így nem lesz belőle semmi.
2019. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ja, azt akartam írni még, hogy akik eljutnak addig, szerintem vegyes.
2019. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
#1 sajnos én is ezt tapasztalom..
2019. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

#1 csak egyszer fogj ki egy olyat, ahol te csinálsz mindent. Te fizeted a rezsit(esetleg lakbért), te vásárolsz be, te főzöl, mosol takarítasz. Te intézed a szerelőt ha gáz van. Te veszed meg a szükséges eszközöket....stb.

Cserébe lábtörlőnek használ, rombolja nem túl magas önbizalmad, megcsal, hazudik, meglop..stb


Na ugye, hogy gyanakvó lennél te is.



(a tapasztalatom írtam le nőként)

2019. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Volt olyan barátnőm aki a lopás meg a megcsalás kivételével mindent megcsinált amit írtál. Olyan is volt, aki megcsalt. Ennyi erővel én is lehetnék bizalmatlan, de megtisztelem vele a többieket, hogy ezeket nem cipelem magammal. Annyi van csak, hogy vannak viselkedések, amiket tapasztalatból tudom, hogy nem tudok tolerálni, de ezek benne vannak mindig a "promóban", nem árulok zsákbamacskát. Annyi bizalmat mindenki kap tőlem, ami a kezdéshez kell, ez az ára amit mindkét félnek fizetni kell egy elkötelezett, komoly kapcsolatban. Biztosítékot meg sajnos senki nem tud adni a szaván kívül, ezt így kénytelen az ember kipróbálni.

Akinél cseléd, kiszolgáltatott stb vagy, annál ugyan úgy az leszel egy év után, mint 10 év után, csak nem mindegy, mennyi időt cseszel el egy " talán"-ra.

2019. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem ötlete volt.

Belegondolva, az exemnél is.

2019. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk én indítványoztam. Félve, mert egy szerdai napon ismerkedtünk meg, és én péntek este vetettem fel az ötletet. Sok partere volt előzőleg mindkettőnknek, tudtuk, hogy olyan kincsre találtunk, aki csak egy van az ember életében.
2019. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4 ez tipikus mama pici fiacskája ember.. ez azért simán kiderül, pusztán az együtt járás időszaka alatt is. Szóval ne csak az egyik felet okold, ha te is vak voltál és nem vetted észre. (azt meg kizártnak tartom, hogy egy házias, aktív férfi amint összeköltöztök bepunnyad és lusta lesz)


Ill pont ezért van a randizás, hogy megismerjük a másikat... erre kéne használni, de a többség a dugással kezdi.. aztán fél év után jön rá az egyik fél, hogy a "párja" semmit nem tud róla.

2019. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%
Igen,a nőké.Mivel nekik nincs lakásuk keresnek egy balekot akihez odabútorozhatnak.Kitenni nagyon nehéz őket.Bármire képesek,szó szerint.
2019. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk párom szorgalmazta, ő a férfi. Hozzáteszem, most is ő van a konyhában, mert bátyjáéknak főz pudingot :D Aki lusta párt fog ki, az így járt. Mi felosztjuk a házimunkát. Hétköznap általában én főzök, felmosni is jobban szeretek, ő meg porszívózik. A többi dolog meg ahogy jön, mindketten mosunk, bevásárolunk, a mosogatás nagy részét gép csinálja. Nem olyan nagy dolgok ezek, ha nem egy emberre hárul.

Egyébként szerintem változó. Legtöbb esetben a környezetemben közös megegyezés volt a költözés.

2019. dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!