Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért számít a nőknek az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít a nőknek az hogy a leendő párjuknak több diplomája legyen? Anyagiak? Egó növelés? Emberileg mivel több az öt diplomás Nünüke, mint az akinek csak egy diplomája van, vagy csak egy tisztességesen dolgozó embernél?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Miért is számítana? Egyszerre úgyis csak egyet tud "használni", nem?

Miért lenne például egy diploma nélküli autószerelő, aki imádja a munkáját, emberileg kevesebb, mint az ötdiplomás Nünüke?

2018. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Száll a diplomairigység szaga a levegőben...
2018. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem emberileg több, hanem többféle területen van műveltsége. És a diplomás is tisztességesen dolgozó ember.
2018. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért? Számít?
2018. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te most kinek a nevében beszélsz? :D

Az, hogy valaki mond valamit, hirtelen nem kapok a fejemhez, hogy hú A NŐK így gondolkodnak. Max elkönyvelem, hogy ez a figura gondolkodik így, de azért csak nem hiszem azt, hogy mindenki egy véleményen lenne. Az élet nem ezt igazolja. Vagy a te tapasztalataid alapján bármit hallasz bárkitől, az onnantól kezdve egyöntetűen az adott egész nemre igaz lenne? Kétlem, hogy ezt te elhiszed. Különben minden már rég le lenne írva egy könyvbe hogy milyenek a nők és a férfiak kerek perec és ehhez tartsuk magunkat.

2018. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Az 5 diplomás miért Nünüke? :D

Az 5 diplomás nem lehet tisztességesen dolgozó ember?


Szerintem neked fáj, hogy valakinek kevés voltál (és szerintem 99%, hogy nem a diplomád hiányolta), lehet, hogy az önbizalmad inkább?

2018. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs diplomám, nem érdekel, kinek van, de olyannal nem jönnék össze, akinek emiatt kisebbségi komplexusa van.
2018. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
iskolakerules helyett tanulnod kellett volna, es ez most nem lenne kerdes.
2018. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igazából ezek tudatalatti dolgok (ha most az aranyásókat nem nézzük) , és részben azért számít, mert a nők az életképes férfiakat keresik maguknak, akik sikeresek az életükben, akikre fenézhetnek és a diploma tudat alatt ezt sugalja. Másrészt meg azt gondolják, hogy jó alapot, erőforrásokat fog tudni biztosítani a családalapításhoz, gyerekekhez, ez főként azokra a nőkre igaz, akik már meg akarnak állapodni.

Nyilván a személyiség is számít olyan téren, hogy a nők inkább választanak egy vagány, jófej, társasági életet élő, laza férfit, mint mondjuk aki diplomás meg gazdag, de puhány, unalmas, férfiatlan. (Vagy ez utóbbit akasztják le a fentebb említett megállapodni készülők.)

2018. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megfordítanám. Volt egy párom, akinek nem volt diplomája (vagy is több is, de most csak egyről mesélnék). Tisztességesen dolgozott és akkor még többet keresett nálam.

Két naponta azt hallgattam, hogy oké, de mi lesz ha én fogok többet keresni, ami valljuk be műszaki diplomával (két darabbal, ha már a mennyiség is számít) reális félelemnek tűnt. Tizenötezerszer elmondtam, hogy semmi, akkor is szeretem és egy pár leszünk. Akkor sem tudott leszakadni a témáról és végül szakítottunk is, legnagyobb részben az ebből fakadó komplexusai miatt.

Nekem ez többé nem hiányzik.

Ennek ellenére sem zárkóztam el a diploma nélküliektől, de amint komplexus szagot szimatoltam a levegőben, azonnal leléptem. Márpedig az igen gyakori! Tehát nem gondolom hogy alapvetően csak a nőkkel lenne a probléma.

2018. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!