Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vegán, zero-waste-s lányok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán, zero-waste-s lányok, a párotoktól is elvárjátok ugyanezeket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem itthon jó ha létezik 5 zero waste csaj.
2019. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

#1


És azok többsége is csak harsog róla, be nem tartja igazán :)

2019. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki valamiben ilyen radikális, az csak hasonló emberrel tudna együtt élni és hidd el, te sem tudnál olyannal nyugiban együtt lenni, aki megvet téged, ha veszel egy palack vizet.
2020. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azért kérdem, mert a csaj akivel vagyok elvárja, sőt meglehetősen agresszív ezekben a témákban.

ami kaja nem egészséges azt kivágja a... komposztba ami ugye nincs, de talált egyet 1 km-re ahova én cipelhetem el. mondjuk minden napra csinál vmi vegán kaját, de ha én nem enném meg, sőt esetleg húst eszem akkor bevágja a histit és nincs szex (klasszik...)

de nem tudom, minden lány ilyen, aki vegán/zero-waste, vagy csak ő alapból ilyen?

2020. jan. 2. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Hát amiket leírsz, az elég ijesztő és nem normális viselkedés. Én menekülnék.
2020. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te miért vagy ilyennel együtt?
2020. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan helyzetek, amikor egyszerűen nem létezik kompromisszum. A vegánság, zero waste meg ilyen dolgok általában együtt járnak egy olyan fajta életmóddal és világszemlélettel, ami nem mindenkinek felel meg. A vegánság még úgy-ahogy megoldható, de a zero waste különösen macerás ebből a szempontból, mivel ez a háztartás egy bizonyos módon való szervezését jelenti, és ha mások a háztartásodban ezt nem szeretnék csinálni, akkor semmi értelme az egésznek. Ha olyan emberrel jársz, akinek ez fontos, te viszont valami okból nem akarsz nyitni az ilyen életmód felé, akkor sajnos nem illetek össze. Ez ugyanolyan, mint pl. ha te mindenáron farmon akarnál élni egész életedben, a párod pedig nagyvárosban, akkor nem tudtok közös életet tervezni, bármennyire is szeretitek egymást, és előbb-utóbb ez tönkreteszi a kapcsolatotokat.
2020. febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!