Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az okos, sikeres, keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okos, sikeres, keresett diplomás állásal rendelkez ő személyek egy randinál mennyire veszik figyelembe ugyanezeket a tényezőket?

Figyelt kérdés
Pl, hogy ha valaki egy orvos, vagy jól kereső mérnök,akkor mennyit számít, ha a másik fél kevésbé volt sikeres az életben, és kevesebb tudást igénylő munkája van?

2016. júl. 28. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Változó. Ha megnézed a netes hirdetéseket, több nő veszi figyelembe, mint férfi. A valóságban is ezt tapasztaltam.

Az értelmesebb embert nem érdekli ez a dolog. Engem sem, viszont mindenképp iratok házassági szerződést, mert már épp elég férfi ismerősöm járt pórul.

2016. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Sztem számít.

Nem kardinális tényező, de a nagy differenciát nem szívesen venném a nyakamba.

34F

2016. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

A nők egyértelműen figyelembe veszik, ők nem adják alább, a férfiakat viszont kevésbé érdekli.


#1: A házassági szerződés nagyon jó ötlet.

2016. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel annyira. Nyilván jobb lenne egy hasonló szintű végzettségű és hasonló szinten kereső párt találni, de valójában nem érdekel.


Így is baromi nehéz találnom olyan lányt, aki nekem megfelelne, nem fogom még ezt is figyelembe venni. Annyit kérek csak, hogy dolgozzon és ne nekem kelljen eltartanom.

2016. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Fizikailag mindig azok a férfiak vonzanak akik szellemileg enyhe fokban/ hogy finoman fejezzem ki magam/ elmaradottak.

Borzalmas helyesírás stb....

Anyám mindig is mondta, hogy rémesen beleválasztok....

2016. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy én egy mérnök vagyok és Nem akarok nagykepunek tűnni , csak érdekel, hogy Ti mennyire figyelitek ezeket..En egyfajta kihasználásának érezném, hogy ha egy életképtelen szemely lenne mellettem, így nem is a sikeres, gazdag leányt várom, csak hogy értelmes munkát végezzen. Remélem h ezzel nincsen gond
2016. júl. 28. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

5-ös

Amíg nem jössz fel ide monoklival a fejeden, hogy szidd az összes pasit, addig approved.

2016. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen korrekt elvárás.
2016. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

6-os

Nincs vele gond, valid gondolatok, de ha nem is volnának azok, akkor sem kéne törődnöd idegenek véleményével.

Természetesen a tömegek nem a te érdekeidet fogják figyelni. Ha te úgy érzed, hogy a hasonló kereset biztosíték valamire, akkor ennek megfelelően válassz.

2016. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem azzal van baj h a masiknak esetleg nincs diplomaja,hanem a kevesebb megszerzett tudasaval olyan munkat vegez napi legalabb 8oraban es olyan szellemi szinvonalu emberek kozt, ami elorevetiti hogy otthon nem tudunk erdemben beszelgetni.Szomoru, de igy van.
2016. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!