Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tudatos? Direkt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tudatos? Direkt csinálja ugyanezeket a hibákat?

Figyelt kérdés

Vele, akivel most együtt vagyok, látáaból ismert engem, én azt se tudtam, ki ő. Akkor már egy rosszul működő kapcsolat végén voltam. Ő próbált a kegyeimbe férkőzni szinte idegenként, és megtudni mindent, hogy miért nem működik a kapcsolat. Elmeséltem.neki pár példát. Mondtam, hogy még várok hátha bizonyìt, de idővel vége lett a sráccal. Utána nem sokkal összejöttem ezzel a pasival, aki most kb ugyanazokat a hibákat véti. Ugyanolyan érdektelen, neki minden mindegy, késik randiról, akararos, sok mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja.... Mellesleg a kapcsolat már csak a szexre koncentrálódik egy ideje, holott eleinte órákat elvoltunk akár hajnalokig is. tehát valamilyen szinten azt veszem észre, nem vesz komolyan.


Lehet az én hibám, hogy idáig jutottunk, de szerintetek meg lehet még ezt menteni, hogy normális legyen? Ugyanezek a hibák véletlenek vagy el akarja érni, hogy szakitsak? Sokak szerint egy betörhető ember és várjak még. Mert egész jól megvagyunk, sok dolgot megbeszélünk, csak néha már túl sokat akar tudni a múltamról...tehát olyan dolgokat húz ki belőlem akarattal, amit még egy bizalmas barátnőnek se mesél el az ember. Nagyon ambivalensek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Remélem ez csak egy hullámvölgy.



2014. jún. 3. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

egy betörhető ember


ez szép!!

2014. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értelmezem, hogy kiválthatóak belőle érzelmek, ha látja, hogy komolyan gondolom vele.
2014. jún. 3. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkora pancser vagy már. Másodszor lépsz bele ugyanabba a szarba, de még gondolkodsz rajta, hogy benne is maradj. Ügyes kislány.
2014. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az
2021. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!