Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elmondjam a páromnak, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, amit hallottam az anyjáról?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam,hogy az anyja enyhén szólva furcsa. Soha életében nem dolgozott, rendkívül beszűkült a látóköre,nem mozdul ki sehova. Egyedül főzni szokott,a lakást nemigen takarítja, igénytelen külsőleg is. Van egy örökölt háza,azt berendezte, karácsonykor fát vitt oda meg feldíszítette,miközben nem is ott lakik..de ez csak néhány dolog, tudnám sorolni. Különösebben nem is érdekel,amíg nem szól bele az életünkbe és habár egy faluban lakunk,van,hogy hónapokig nem látom.. de tegnap átjött hozzánk párom unokatesója,aki megkérdezte,hogy jövök ki a leendő anyóssal,mert jövőre összeházasodunk a párommal. Megkérdezte,hogy beszél az anyja párom apjával,nem beszél-e vele csúnyán,majd elmondta,hogy amúgy veri az anyja az apját. Az apja nem tesz semmit, tűri.az apja egyenként nagyon jó ember,de nem túl határozott jellem. Anyós el is van hizva,apja pedig kis vékony. Nem tudom,elhiggyem-e ezt az egészet,azt se tudom, párom ehhez hogy viszonyul, tudja, sejti-e egyáltalán,de erre olyan kellemetlen rákérdezni. Tudom,hogy az anyját nem bírja, egyedüli pozitívum,amit el tudott róla mondani,az,hogy világra hozta.. apját viszont nagyon szereti,minden nap beszélnek. Lehet,hogy tudja ,csak nem mondta el nekem? lehet,anno őt is verte? Ja,meg hallottam olyat is az unokatesótol,hogy az anyós egyszer kést emelt a tesójára . Most belegondolok,hogy később majd ha gyerekünk lesz,ehhez a nőhöz viszem az unokáját, hát.. ti mit gondoltok? Elmondjam a páromnak ezt vagy majd egyszer elohozzam kellő pillanatban vagy ne higgyek ennek az egésznek? Amikor náluk jártam,nem tapasztaltam erőszakos jeleket,de nyilván egy ebéd alatt nem sok szűrhető le.
2019. dec. 30. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, ha házasságot terveztek, akkor alap a bizalom. Ilyeneket meg kell tudnotok beszélni. Este leültök, és elmondod, hogy ezt hallottad, igaz e? Nem erőszakosan, csak megkérdezed. Mondta e az uncsitesó, hogy ne szülj erről a párodnak?
2019. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
*szólj :) ne szaladjunk ennyire előre
2019. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta,de amikor kijött hozzánk párom, témát váltott..
2019. dec. 30. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
A témaváltásnak két oka lehet: hogy nem meri felhozni a párodnak, vagy az hogy hazudik minta vízfolyás.
2019. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden elképzelhető. Kérdezd meg!

Annó a párom anyja, húga megverte néha azt az apóst, aki segg részegen terrorizálta a családot, az alkesz leépüléséig évtizedekig. Akkor már nem volt meg az erő fölénye..

2019. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak itt após nem iszik egyáltalán alkoholt..
2019. dec. 30. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltál erőszakot- vagyis kamuzhatott az unokatesó
2019. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, ráadásul mindig úgy tűnt nekem,hogy az apja veszi semmibe az anyját, bármit mond,lehurrogja..stb. A kapcsolatuk így kívülről nézve is rideg,nulla melegség, külön szobában is alszanak már. Ennyi erővel el is válhatnának...
2019. dec. 30. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Szomorúan hangzik az egész helyzet. Nem takarít, nem ad magára, nem megy sehova, rossz a hangulat otthon... nekem ezek erősen depresszió gyanús jelek. Lehet egy barátnőre lenne szüksége az anyósnak. Egy tea vagy kávé mellett történő beszélgetésre?
2019. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy barátnője van,az néha jár hozzá. Csodálkozom,hogy az az egy van. Meg boltba is elbeszélget,mert mindig onnan hall pletykákat,amit aztán otthon elmond és persze a fele se igaz. Belegondolva,nem tudom, miért nem dolgozik. Az biztos,hogy mentális gondjai vannak,de őszintén,ha valaki egy faluban él,nem mozdul ki és nem jár dolgozni,ne is nagyon csodálkozzunk ezen . Sztem én is megkattannék.. de ha lustaság miatt nem dolgozik,az meg nagon gáz..
2019. dec. 30. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!