Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Ti így is elmennétek?

Figyelt kérdés
Sosem éltetek még együtt és a párodnál is csak egy két napot szoktál lenni, mert többet nem bírták ki sose. Esküvő után viszont hirtelen rádkényszerítenének, hogy költözz oda hozzájuk, mert más lehetőség nincs. Ti ha csak pár hónapról is lenne szó akkor is odamennétek? Miközben tudod hogy sose érezted magad otthon náluk és lehet nem bírnád ki? Hoznátok ekkora áldozatot? Nem lenne semmi garancia hogy ez az idő csak pár hónap, mivel lehet elhúzódna évekig.
2020. jan. 9. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más lehetőség, nincs esküvő. Mi egyszer 2 hétig laktunk anyósnál, hát horror volt. 😅
2020. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben minek az esküvő???
2020. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Eleve nem lennék akkora seggarc idióta barom, hogy együttélés nélkül oltár elé menjek bárkivel.
2020. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a "pár hónap" pont elég ahhoz, hogy tönkremenjen a házasság az állandó viták miatt, amik lesznek. Én nem házasodnék így.
2020. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Együtt élés nélkül nem házasodunk!!! Nem is ismeritek egymást amíg nem éltetek együtt.

Illetve a következő kérdésem, hogy ha esküvőre van pénz akkor mi olyan nehéz azon, hogy fizettek egy albérletet? Mi fog változni ha pár hónapra anyósékhoz költöztök? Lesz 200 ezer megtakarításotok? Sokra mentek vele... Ennek az egésznek semmi értelme nincs így és hatalmas felelőtlenség.

2020. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

# 3

Pontosan. :)

2020. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Sosem házasodnék olyannal, akivel nem laktam együtt.
2020. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én sem értem, hogy mi a francnak van esküvő egyáltalán??
2020. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem költöznèk, ès nem is házasodnèk. Majd akkor ha már èltünk együtt, olyan módon ami mindkettőnknek megfelelt, ès nem anyós nyakán.

Nem is èrtem hogy van így esküvő, hogy mèg együtt sem èltetek, ès nincs is rá lehetősèg, csak ősökkel...

Gondolom jön a baba...

2020. jan. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem házasodnék így.

És két hétnél tovább nem laknék anyósnál akkor sem, ha fizetne érte. A lelki nyugalmam és a kapcsolatunk békéje bármit pénzt megér.

2020. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!