Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Elmennétek vagy sem?

Figyelt kérdés

Az exemmel szakítottunk márciusba, kiderült hogy végig átvert, és csak le akart volna feküdni velem, és mellette másik csaja is volt (az ex). Aztán nem beszéltünk hetekig, most újra elkezdtünk beszélgetni.

Többször felhozódott a dolog, h bulizzunk együtt, utazzak fel Pestre (én onnan 100 kmre lakom), és menjünk el egy szórakozóhelyre, kapcsolódjunk ki, majd aludhatok nála is hogyha gondolom. Eddig mindig elutasítottam, kb 3szor már.

Elvileg szerelmes a másik csajba (az exébe akivel párhuzamba volt velem), azt heveri ki, de azt mondja addig az is lesz, míg nem jön neki egy újabb lány, meg hogy ő már készen áll egy kapcsolatra és stb. Bizonygatta h ő már megváltozott, és nem olyan szemét mint volt. 2 napja felhozódott megint a bulizós téma, h legyünk együtt egy egész nap, hátha jólesz, aludjak ott party után és majd hazamegyek vmelyik későbbi busszal. Függőben tartottam a dolgot. Szerintetek mit mondjak neki? Menjek vagy sem? Szerintem csak le akarna feküdni velem, bár nem tudom miért nem adja már fel ezt a dolgot, ugyanis sose volt vele szexuális kapcsolatom...

Egyébként nincs barátom, és kb az egész nyarat végiguntam, nem jártam semerre, most szívem szerint mennék, de félek h újra beleszeretek, ami most nekem nem hiányzik, vagy nem úgy sikerül az esténk ahogy terveztük.... Vélemények?:)


23/L ő 25/F


2010. aug. 19. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kezet fognék veled, mert hogy én is ugyan ebben a szituban voltam egy éve... akit őrülten szerettem csak azért volt velem hogy megkapjon, közben meg kú.rogatta a volt nőjét...

nade mindegy.


szóval, én a helyedben nem mennék el... igy átvert, és még van pofája bájologni? megváltozott... minden pasi ezt mondja... mint mondtad, neked sem hiányzik az, hogy újból beleszeress... de ezt te tudod, te ismered(?).

2010. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy hiányzik, meg valamit még érzek iránta, de eszembejutnak a mocskos dolgai, amit velem tett, és akkor elfog a düh...

Az egyetemen a második félévem gyakorlatilag miatta szúrtam el, mert beleszerettem nagyon, és ha nekem elmegy az eszem akkor képtelen vagyok a tanulásra összpontosítani. Most kiegyensúlyozott vagyok, helyre akarom hozni az életem, és tudom h veszélyes lenne vele egy napot eltölteni ( nem láttam már hónapok óta egyébként )

Viszont szívem szerint mennék, elég szerencsétlen vagyok szerelem terén, és jól esne hozzábújni, vagy tényleg kicsit szórakozni, vidámnak lenni, mert sajnos összegyűltek a fejem fölött a felhők...


Ő is folyton azt írja h semmi kedve bulizgatni a haverjaival, csak veelm, meg milyen rossz nyara volt, meg hiányzik az ex, de látja esélytelen és el kell felejtenie már meg stb. Tényleg nem tudom mit tegyek, szívem szerint mennék, eszem szerint nem...

2010. aug. 19. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:
azt nem értem, hogy az exel csalt téged... hogy vagy képes hallgatni, hogy hiányzik neki? és hozzábújnál? néha nekem is eszembe jut az, akivel így jártam, de én nemm hogy hozzábújnék hanem belerúgnék egy k.urvanagyot :@
2010. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem nem és nem!!!!!!!444NÉGYnégynégy

Szerintem megint átböszne! Velem is történt ilyen! Ha szerelmes még a másik csajba, akkor meg még mit akar tőled?

2010. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az h nemtudom h jutott eszébe h találkozzunk :S

Emlékszem mikor én akartam, ő nem akart. Szakításunk után :S

Szerintem csak arra kellenék neki h felejtse a másikat.

Ha nem éreznék semmit, talán bele is mennék a dologba, mert nincs evszteni való, de sajnos most van, félek h megszeretem újra.


Egyébként mindig eléggé leépítem, kérdezte múlthéten h mi lenne ha találkoznánk, mondtam semmi, mert én már nem szeretem, és nem vonzódom hozzá úgy mint rég... erre nem szólt semmit.. szóval sztem ő biztos abba h engem már nem érdekel. Lehet megakar hódítani újra, mert cseszi az egóját h nekem ő már nem kéne :S

2010. aug. 19. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne menj el. Egyértelmű, le akar fektetni. Pontosan azért, mert még nem feküdtél le vele. Kerüld. Fontosabb, hogy az életed rendben legyen a következő fél évben, mint, hogy eltölts vele egy napot. Lehet, hogy pont emiatt fogsz elszalasztani egy jobb alkalmat, mert amikor jön, nem veszed észre, mert padlón vagy.
2010. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igazatok van :(

és hogy építsem le úgy h ő érezze magát rosszul? Vagy rájöjjön h nem kaphat meg már?

2010. aug. 19. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem.. ha nem vagy kész rá h megint a szemébe néz mert félsz akkor ne menj. Egyébként is ahogy észre vetem elégé erőlteti a dolgot. És hát buli az egyenlő pia jól leitat utána meg vele alszol elégé egyértelmű h mit akar. Amúgy is 2 nap alatt senki nem tud megváltozni. Szerintem elég egyértelmű a dolog.
2010. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsfére olvastam a megváltozosat. Na de akkor is egyik napról a másikra senkise tud megváltozni.
2010. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem, én nem iszom alkoholt :) Sem ő.

Szóval józan buli lenne :D

És nem 2 nap alatt változott, hanem több hónapja nem láttam már őt, és nem is nagyon beszéltünk.

2010. aug. 19. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!