Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy csinálják sokan (mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják sokan (mert nehezen hihető, hogy ennyi évesen összejön az a 8-10+ millió önerő), hogy ilyen fiatalon lakást vesznek, pl a párjukkal? ÉS minden 3. vesz 20-25 évesen Pesten ismerősök közül.

2020. jan. 12. 21:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem minden létező forrást kihasználnak (apuci, csok, stb)
2020. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a szüleim vettek, 23 voltam. Párom örökölt a nagymamájától. Barátnőmék a párjával szedték össze az önrészt, majd vették fel a hitelt.


Az önrész nem 8-10+ millió feltétlenül. A lakás 20-40%-a szokott lenni. És azért 20 millióért lehet venni lakást már nagyon szépeket. Szóval inkább 4-8 millió forint, ami megvan egy párnak 4-5 év alatt. A párommal fejenként keresünk 300-at. Ebből 300 megy el kajára és rezsire meg ruhára, 300 marad. Az egy év alatt 3.5 millió forint...

2020. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetőség van:

Vagy legális, jól menő állása, vállalkozása van, vagy illegális tevékenységek sokaságát végzi, vagy anyuci-apuci téma...

2020. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%

Ne felejtsd el, hogy ezeknek a kapcsolatoknak a nagy része rövid időn belül tönkremegy.

Marad a hitel, a CSOK, a pereskedés, stb.

Teljesen kizárt, hogy önerőből apuci és anyuci nélkül valaki akár kezdőrészletet is be tudjon mutatni 20 évesen.

Mellesleg mint mondtam rohadt nagy szar lesz 2-3 gyerekkel meg 20-30 milliós adóssággal tovább élni.

2020. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hát ugye fiatalok, optomisták, nem látják a jövőt, hogy ha netán jön a gyerek, vagy nem lesz anya-apa, vagy nem lesz nagy keresetű munkahely, akkor is fizetni kell a 10-20 milliós hitelt. De nekem 20-23 évesen nem volt több milliós önerőm.
2020. jan. 12. 21:32
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Vannak olyanok akik fiatalon le tettek egy szakmát ki mentek mind a ketten külföldre,össze szedték a pénzt haza jöttek, van ház, kocsi, gyerek, tartalék, egy kis munka 26 évesek.
2020. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Haverral mlm-ben dolgozunk, 25 éves és 7 millát keres havonta. Beérem énis nemsokára, én pedig 27 vagyok. Semmi sem lehetetlen csak kikell jönni a dobozból és elfelejteni a "reális" szót mert annál nagyobb korlát csak a hit, vagy annak hiánya.
2020. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
33%
Időben elkezdtünk dolgozni, jól keresünk, kihasználtunk minden állami támogatás. Fiatalok vagyunk, miért ne tudnánk visszafizetni? Sose értettem ezt a negativitást..
2020. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól láttam a videóban a kiscsajék vettek egy olyan erősen lelakott lakást a büdös, koszos belvárosban, nem pedig egy kastélyt a rózsadombon. Ezt nem olyan nagy művészet összehozni,normális esetben azt mondanám hogy közösen egy ilyen lakásra önerő pár év alatt összejön, de ebben az esetben kötve hiszem hogy kiscsaj bármit is beleadott volna a nyivákoló affektálásán és a kacsasgg száján kívül, tehát a csávója vette aki valószínűleg idősebb, 25-30 év közötti egzisztenciálisan stabil. A videóban szereplő kiscsajok erre vágynak, hogy legyen egy lovag aki betol alájuk egy lakást (szinte tök mindegy milyet), az autót pedig általában anyuci apuci megveszi, azzal tud menni shoppingolni meg nagyon fontos ügyejet intézni, blah.. én személy szerint hányok az ilyenektől, aki más tollaival ékeskedik, látszik ezen a csajon hogy soha a büdös életben nem csinált semmit, eljutubozgat kózben meg mindent mások tesznek alá.
2020. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
A videóban szereplő kiscsajnál már csak az itteni "megmondó" emberek undorítóbbak.. persze egy újabb hálózatépítő aki milliókat keres. Most már ráadásul nem is érik be annyival hogy havi 1-1,5 milliós fizetést hazudnak össze, nem már 7 milliót keresnek havonta! Jövő héten mi lesz, havi 10-20 millió? Azért ez gáz..
2020. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!