Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan magyarázzam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el, hogy élete legnagyobb hibáját követi el?

Figyelt kérdés

A kislányom most töltötte be a 18-ik életévét. Odaakar költözni a párjához, illetve a srác szüleihez! Elmagyaráztam neki, hogy az a minimum, hogy fizeti a szülőknek a saját rezsi/ étel részét. Azt mondta, hogy a szülők biztos, nem kérnének semmit. A párja legalábbis ezt igérte neki.


Lányomról: otthagyta 16 évesen a gimit. Nem tudom rávenni, hogy folytassa. Egésznap a fiújával lóg. Egyikük sem dolgozik. Plusz semmi jövőképük, csak együtt akarnak lenni.


Tényleg végig kell néznem, ahogy majd elzavarják, vagy szakítanak az anyagiak miatt? Azt sem tudják mit is jelent együtt élni és kompromisszumokat kötni.


Mit tehetnék?



2020. jan. 15. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
"Addig hajlítsd a fát, amíg vessző!" - közmondás.
2020. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!18éves,nem fog hallgatni rád!

Majd úgyis pfara esik,és majd rájön hogy ez nem volt megfelelő döntés..


Mindenki tanul a hibáiból!

2020. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mert 18, nem fogja hagyni, hogy parancsoljanak neki. Igen szerintem nem sok minden van. Reménykedni kell, hogy pár éven belül megjöjjön az esze.
2020. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy elzavarják? Akkor talán hazamegy és annyi. Tanuljon a hibáiból. Később meg ha az esze megjön akkor zavard el egy esti gimibe, mert érettségi nélkül manapság már kb utcát seperni sem lehet. Egyébként meg magamba néznék, hogy mitől lett a gyerekem egy lusta naplopó, sokszor ebben a szülők is vaskosan benne vannak. A szerelem mint olyan valljuk be nem részegít meg mindenkit ennyire. A fiú szüleinek az elérhetőségét azért elkérném ha bármi van, illetve megkérdezném, hogy egyáltalán oké-e ez így nekik és ha igen akkor miben tudok segíteni akár anyagilag akár máshogy, hogy a rest kölyköm ne rójon rájuk terheket.
2020. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az én hibám! Nem kellett volna elkényesztetnem! Az apjával mindent megadtunk neki, kinyaltuk a kis popsiját. Iphone 11et kapott, legújabb ruhák, cipők. Ez a hála érte. Magántanárhoz járattuk. Ott hagytam a munkahelyemet, hogy foglalkozzak vele. Mert azt mondta nem fordítok rá elég időt. Most meg elvárná, hogy majd én még finanszírozzam, az ő kis kiruccanását. 50 ezer zsebpénzt kap egy féléve rendszeresen. Ha már nem akar dolgozni, legalább a házimunkába segítsen! Erre elmegy és szemtelen. Az férjem így is azt mondta, hogy többet nem engedi haza ha elmegy. Nem sokat tehetek, ha tényleg nem engedi vissza. Mondtam neki gondolja meg. Mert nincs visszaút.
2020. jan. 15. 20:50
 6/19 A kérdező kommentje:
A kislányomat nem értem. Eddig lenézte a srác szüleit, mert szegények. Ahogy ismerem, úgysem bírná ott! Nem ehez van szokva. A fiú szüleivel beszéltem töbször is, azt mondták nem tudják eltartani, ha odaköltözne. De a fiúk majd elmegy és dolgozik. Ezt erősen kétlem...
2020. jan. 15. 20:52
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Látom jó anyagi háttér van...

A lány azt gondolja mindent megkap amit akar...


De majd tanulja a hibából... Nem lesz pénz, és könyörögni fog ...

2020. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Idővel a fiatalok megunják egymást, a lányodat elküldik, kap valahol egy takarítónői állást (ennek megfelelő fizetéssel), az apja végül i visszafogadja (talán), pénzelhetitek tovább.

Ha az apja nem engedi haza, akkor a lányotok elQrvul, mert pénz kell neki.

2020. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Semmit sem tehetsz, 18 éves. Ha majd kidobjàk mert nincs pénze magàra, abból tanul. Rà is fér. Minek vàllaltatok gyereket ha b**** sztàtok nevelni? Utólag sirànkozni milyen szemtelen és neveletlen, cseppet késő. Ez a hajó elment. Ha szerencsétek van, qurvàlkodni talàn nem fog.
2020. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
Mondjuk válj el az agresszív, zsarnok férjedtôl. Valószínûleg elôle menekül a lányod...
2020. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!