Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem hagy békén reggel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén reggel a barátom miért kell mindig rám mászni?

Figyelt kérdés
Este ha akarja szexelünk de én reggel nem szeretem csinálni mert elfaradok, sietni kell ne kessek el munkából. Volt már olyan hogy elkestem emiatt és veszekedtek rám. Barátomnak hiába mondom nem érti meg vagy neki reggel ennyire fontos?
2020. jan. 19. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tőlünk kérdezd, hogy miért egy seprűnyél intelligenciájú faékkel jársz.
2020. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megmondod neki, hogy nem akarod és kész. Ha nem fogja fel, akkor szakítasz, mert nem egy utat jártok.
2020. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Tudod, a fiuknak reggelente merevedésük szokott lenni. A barátod meg ugy véli, hogy ezt neked kötelességed "kihasználni". Senki más nem fogja vele megértetni, hogy te ezt akkor nem akarod.
2020. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Reggeli szexnél nincs jobb! Kelj fel hamarabb!
2020. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Libidó kérdése. Vannak akik reggel és mások este fickósabbak.

Emellett ott az energia. Este már fáradt, reggel teli van erővel.

Vagy csak azért, hogy jól induljon a nap.

Még sok minden eszembe jutott, de ez mind lényegtelen. Hiszen ha neked ez nem jó, nem fér bele.. akkor tök mindegy, hogy miért van. Mond meg neki, hogy máskor cica.

2020. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!