Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 50 éves lettem, ennek okán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves lettem, ennek okán elgondolkoztam picit az élet nagy rejtelmeiről, de arra nem jöttem rá, hogy ebben a korban hogy tudnék egy laza, kötetlen párkapcsolatot kialakítani? Bármi tipp?

Figyelt kérdés
A helyzet nem egyszerű. 2. válás után, ideiglenesen az özvegy anyámhoz költöztem (5 éve). Most jöttem rá, hogy 1-2 éve már nem dolgozok, éljük a nyugdíjasok mindennapjait. Kicsit léhűtő lettem, a mamahotel kényelme magával ragadó XD Igazán komoly kapcsolatba nem fognék bele, de normális nővel, normális közös programokat szívesen csinálnék. (főzés, kirándulás, színház)
2020. jan. 29. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kérdést így, ahogy van, töltsd fel egy társkeresőre, és a siker nem marad el. Szurkolok!
2020. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Pízed, meg nrmális kocsid van-e?
2020. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig ha dolgoznál valahol, bármelyik gyárban találnál több hülyét is, aki felül neked. Én ezt a saját szememmel néztem végig. Az illető tiszta szánalmas, csak a dumája jó, illetve profin hazudik, kettős életet él. Szerintem neked is menne.
2020. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez a kérdés komoly. Ha mégis..miből élsz? És miből tervezed a programokat,pl a színházat? 50 éves vagy,Neked kellene a szülődet támogatni,aki minimum 70 éves lehet. Te meg mamahotelt emlegetsz.El nem tudom képzelni mit találna bárki is vonzónak...
2020. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
50 évesen anyádnál laksz, gratulálok, a siker nem fog elmaradni.
2020. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Írtam volna, hogy kamu, de kettő ilyen ismerősöm is van, az egyik rokon. Mama nyugdíjából élnek, a nőket szidják, közben a mama megy el még a boltba is, mert még ehhez is lusták. Számomra felfoghatatlan, hogy van olyan érzéketlen ember, aki az idős anyját használja ki.

Persze ugyanezek az ember okolják mindenért a nőket, közben az anyjukat használat után eldobják. Szomorú.

2020. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#1nek és #3nak köszönöm a hasznos tippet!
2020. jan. 29. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 55 évesen, két válás után albérletbe költöztem.

Aztán lett egy laza kapcsolatom egy szintén önálló nővel.

Egy év udvarlás után meg egy 30+ évvel fiatalabbak, de csak négy évig tartott, mert beteg lettem.

De most megint összekeveredtem egy hasonlóan fiatalabbal.


Semmi rendkívüli nincs bennem.

Anyádhoz költözni stratégiai hiba volt. Az már késő huszonévesen is cink.

Ha te elástad magad, ásdd ki, mert arra nem lesz jelentkező!

2020. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50 évesen "anyám nyakán" Tuti csajozós szöveg. Hab a tortán, hogy nem dolgozol és egy vasad nincs. Ha már nem bírsz a rád író női hordákkal, a feleseleg elérhetőségét továbbíthatod. Lakással, munkával, egziszenciával, diplomákkal, autóval rendelkezem
2020. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!