Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre tovább az életemmel?

Merre tovább az életemmel?

Figyelt kérdés
17/F Az a terven, hogy életművész leszek. Tudom, hogy ez furcsán hangzik, de nem bírom a kötötséget, ezért arra gondoltam, hogy ha végzek az iskolával nem helyezkedek el seholsem, hanem lelépek. Csak azt nem tudom, hogy hova. Ebben kérném a segítségeteket. Mit csináljak, ha egy változatos életet akarok? Azt mindenféle képpen meg akarom jegyezni, hogy nem vagyok lusta. Gondoltam arra, hogy elmegyek valamilyen segélyszervezettel Afrikaba vagy Dél-Amerikába. Mi a véleményetek?

#életcél #segélyszervezet #Életművész #kötetlen élet
2016. jan. 18. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyarul hajléktalan lennél. Pénzt két féle képpen lehet szerezni;

-dolgozva

-dolgoztatva (vállalkozóként)

Még lehet, nyerni, örökölni, illegálisan is de ezeket hagyjuk. Az alkalmazotti és vállalkozói lét pedig kötöttségekkel jár, ha teszik ha nem. Nálunk is volt ilyen gyerek, a suliban anno. Ő már ott sem bírta a kötöttségeket, ki is rúgták. Most talán valamelyik gyűjtősuliban van. Kimenni külföldre jó ötlet, de egy fejlettebb országba, ahol jobban kereshetsz, fejlődhetsz, könnyebb megélni. Nem az a megoldás, hogy egy szervezettel kimész Afrikába.

2016. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!