Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális hozzáállás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hozzáállás ez?

Figyelt kérdés
A páromnak mondtam(2 éve vagyunk együtt)hogy csináljuk meg a naptárat(csináld magad naptár),válassz ki 12db képet,én meg majd megcsinálom. Erre ő:"jaj nemár".Kérdezem :miért? - mert én nem vagyok ilyen nyálas..Mondom neki :"de fogadjunk a gyereked(tini) képeit azt nézegeted.."válasz:"persze, hát ő a vérem. Szeretem a gyerekem"(elvált 8 éve,a gyerek az anyjánál van,de amíg nem voltam úgy éltek mint a szerelmesek,csak a lényeg nem volt:1ütt aludtak(a párom egy szál alsógatyába) pedig volt külön szoba is, a párom az összes szabadijét, pénzét rá áldozta, leste minden kívánságát, vitte mindenhova, minden percéről beszámolt neki).Másik:hétvégente kelünk csak együtt,hogy lenne időnk kicsit összebújni, de ő nem, inkább a telefont nyomja(mindenhova viszi wc-re is) .Mikor megemlítem neki,mérges lesz, és azt mondja:"reggel van még." (de ahhoz nincs h a telót nyomja)és közli velem:"este is összebújni,reggel is??!!" (nem szexet jelent az összebújni)
2020. febr. 29. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudok egy jó pszichiátert... Megadjam a számát? :)
2020. febr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A naptár szerintem is kissé nyálas ötlet. Ettől függetlenül a párodnak szerintem nem vagy elég fontos, nem igazán érdekled sajnos. Ezzel túl sok mindent nem tudsz tenni. Megpróbálhatod megbeszélni vele, de annak alapján amit írtál, szerintem nem jársz sikerrel. Eltűrheted ezt, vagy kereshetsz olyat, akinek te leszel a legfontosabb és érdeklődik irántad.
2020. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Homok került a fogaskerekek közé és csikorog.
2020. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
En egy no vagyok, de ahogy irsz a gyerekerol, toled fordul fel a gyomrom. Szerintem benned nincs semmi empatia fele. Nem tokeletes o sem, de te hogy gondolkodsz rola? Naptar helyett inkabb az eletben lennel kicsit kevesbe durva.
2020. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvan melletted, míg nem talál jobbat.

A férfiak kényelmesek. Amíg nem biztos az új, addig még langyosan tartják a kapcsolatot, mert a semminél az is jobb.

Aztán, amikor a mellékág bejött, kiszállnak.

A telefonos elvonulások, ilyenkor az ingerült reagálások, zavarja a gyengédséged, azt jelenti, hogy már fél lábbal bent van a harmadik.

Hagyod még magad megalázni, megvárod, míg ő adja ki az utadat, vagy előveszed az önérzetedet, önbecsülésedet és kiszállsz.

2020. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell olyan emberrel kapcsolatban élni akinek fontos vagy. Neki te nem vagy fontos.
2020. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!