Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális hozzáállás?

Figyelt kérdés
Ha valamit szeretnék, azzal jön a párom, hogy adjak rá okot hogy változtasson, és ha meg kérdezzem tőle és mi lenne azaz ok, azzal jön legyek kreatív lássa azt hogy mennyire kell nekem ő fejezzem ki hogy én vele komolyan gondolom, és ha azt mondom neki vágja le a kecske szakállát (más nőért már meg tette, de értem nem teszi meg) azzal jön fogadjam el őt olyannak amilyen, de ő bele szól abba hogy ne igyak energia italt még ha én azt szeretem is mert jön azzal hogy egészségtelen ő meg dohányzik szóval fura hogy rám szól ilyenért és nem tudom mit tegyek hogy úgy érezze érek annyit hogy úgy kezeljen mint más lányt akivel együtt volt.

2020. jan. 30. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a kecskét hagyjátok ki a játszmáitokból, az nem tehet semmiről!
2020. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezt úgy hívják, hogy kettős mérce. Neki mindent, neked semmit. Szép kis kapcsolat, jó nagy tuskót választottál.
2020. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talan nem ad a véleményedre. Lehet h nem vagy neki annyira fontos.
2020. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tekint egyenrangunak magàval
2020. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ő dohànyzik, de te ne igyàl energiaitalt, mert az egészségtelen😂😂😂😂kabaré. Kettős mérce, bort iszik vizet prédikàl stb.

Keress normàlis pàrt, aki egyenrangú partnernek tekint, mert ő nem.

2020. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ki is akadtam az energia italos be szolása miatt hiszen egy dohányos ember jön az egészséggel nekem?

És hogy tudnám elérni azt hogy úgy tekintsen rám mint akikért le vágta a szakállát?

2020. jan. 30. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép par vagytok!XD
2020. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jeez de így olvasd már el magad :D


Lehet hogy a múltkor is megbánta hogy levágta aszakállát, visszanövesztette valószínűleg sz*r volt nélküle. Egyáltalán mi ez az értem is vágd le a szakállad különben nem vagyok fontos dolog?

2020. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!