Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "Egy nőt úgy kell szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy nőt úgy kell szeretni, hogy eszébe se jusson, hogy más jobban tenné". Hölgyeim! Mi/mik kellenének ahhoz az életetekben, hogy valóban ÚGY szeretve érezzétek magatokat, hogy se 30, se 50 évesen ne akarjátok kikacsingatni kedvesetek mellől?

Figyelt kérdés

Valaki írta a figyelmességeket (azok el NEM maradását), valaki a változatosságot, valaki a jó szeretkezéseket.


Ez rendben van, de konkrétan mi(k)re vágytok, mi(k)nek örülnétek igazán (bővebben kifejtve)? :)


Annyira szeretnék a jövendőbelimnek mindenben, amiben csak tudok megfelelni, hogy igazán jól érezze magát mellettem mindvégig!


(Persze tudom, akinek alapból "forr a vére", azt nehéz (vagy lehetetlen) nyugalomra/őszinteségre bírni, a kérdés a már alapból magukat hűségesebbnek tartó nőknek íródott ki, hogy ők se csábaljanak véletlenül se el.)



2020. márc. 11. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen egyszerű lenne, nem lenne ennyi megcsalás. Bármit tehetsz, ha a párodnál jön az érzés más iránt.
2020. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre válaszokat remélve szeretném éppen ezt elkerülni, vagy minimalizálni. :)
2020. márc. 11. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehetsz te a világ legjobb embere, ha belezúg valakibe melletted, pwrsze ettől még lehet hűséges, csak a gondolatai fognak másfelé járni. Én nagyon rendes férfiakat szuper apukákat láttam hogy hanyagoltak, uralkodtak felettük, de nőbe is ismerek ilyet, iszonyatosan vonzó, intelligens a férje mégis csalja.
2020. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Azt nem tudom megjósolni mi lesz 10-20 év múlva. De most tudom, minek örülök és miért vagyok elégedett a párommal, tehát eszembe se jut más. Hat év után sem. Figyelmes. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de éreztetni velem, hogy én vagyok a legfontosabb. Barátaink is megjegyezték már, hogy az összes tervét úgy alakítja, hogy nekem jó legyen. Előbbre tartja az én igényeimet a sajátjánál. (nem mintha lennének ilyenek). Apróságokkal lep meg. Nem kell nagy dologra gondolni. Legutóbb pl a kedvenc édességemből hozott, amikor egyedül ment bevásárolni. Megköszöni az ételt amit elé rakok. Lehet hogy ez nem olyan nagy dolog, mégis talán ez esik a legjobban, hiszen órákig dolgoztam vele a konyhában. És sok pasi csak befalja amit kap és kész. Előre szól ha későn jön haza. Ha váratlan helyzet adódik és nem szól a késés miatt, akkor pedig bocsánatot kér. Jelen pillanatban nekem ezek a fontos dolgok, emiatt szeretem annyira a férjem
2020. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem ezen mulik. Vagy megszereti a lényed vagy nem. Ha valaki valakit elhagy, megcsal az nem volt igazi szeretet.
2020. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem szerelmes beléd, akkor felesleges erőlködnöd. Nekem leígérte valaki és le is hozta volna a csillagokat is, de mást szeretek, a szívem nem eladó.


Kölcsönös szerelemnél valóban igaz lehet, hogy fontos, hogy a nő szeretve érezze magát. Én emiatt ábrándultam ki és végül csaltam meg a férjemet, mert nem éreztem magam szeretve, felvállalva. Pedig nagyon szerelmes voltam éveken át. De aztán elmulasztotta.

2020. márc. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha felvállalt és szeretett volna, akkor nem csináltál volna ilyen (ne haragudj, amiért ezt írom, nem tudom szebben) aljas dolgot vele szemben?


Mert én éppen erről kérdezek, hogy mit tegyek azért, hogy a választottam még csak NE is gondoljon ilyenre (ha lehet soha)?

2020. márc. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!