Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valóban ez jó hozzáállás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ez jó hozzáállás a pénzhez?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem vezeti a kiadásait. Nem mondom hogy szórja a penzt de sztem nem tudja h mennyit tud eltenni a fizetéséből havonta. Ez engem zavar h ennyire nem foglalkozik vele, azt mondja utalja a pénzt. Zavar mert azert e teren nem art a tudatosság.


En vezetem a kiadásaim es mondtam h sztem neki is kéne, de nem érdekelte..

Csak így hogy akar kozos eletet?


2019. febr. 4. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Semmi közöd a barátnőd pénzügyeihez. Az ő pénze, nem a tiéd.
2019. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyél csőlátású, nem mindenki imádja a pénzt és élete értelmének tartja, én is eltapsolom az egészet buli,ruhák,ékszer,sport még is megélek vígan 5 éve külön a szülőktöl albiba,saját autóval stb
2019. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Én se vezetem, ennek ellenére a fizetésem felét meg szoktam átlagban spórolni. Persze vannak nagyobb kiadásaim, havonta edzés, 3 havonta fogamzásgátló, fél évente kontaktlencse és ez néha egybecsúszik, azt megérzem.

De most azt nem kezdem el felvezetni, hogy vettem 3 narancsot Mari néninél, majd másnap 70 forintért egy ásványvizet. A mobilneten ha nagyon akarom, akkor vissza tudom követni a nagyobb kiadásaimat, hogy hol-mikor költöttem.

2019. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Valóban nincs hozzá közöd, de hosszú távra én nem terveznék vele.
2019. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

"Csak így hogy akar kozos eletet?"


Miből gondolod, hogy akar?

2019. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tapsolja el a pénzt, akkor nem értem miért zavar. Engem sem érdekelnek különösebben a pénzügyek. A férjemmel közös kasszán vagyunk, ő látja át jobban, ebben inkább ő a "főnök".
2019. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
És mi a közös élet? Mert ha nem akar gyereket, akkor a közös kiadások mennek közösen, a maradék meg a sajátotok.
2019. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Én sem vezetem. Ami kell azt megveszem és egy kis plusz is kijár. Jól is keresek és változó mennyit rakok felre... Van hogy elmegy az egész fizum (1500 euró).

N26

2019. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én sem vezetem külön a kiadásaimat. Kifizetem a számláimat, a fizetésem 5-5%-át félreteszem nyugdíjra, a következő autóra, meg a következő otthonomra (házra). Az 1 éven belüli dolgokra (pl. nyaralás, el. cuccok, ruhák) felcímkézett borítékokban gyűjtöm a pénzt. Nagyjából úgyis tudom, hogy mire (kaja, pipere, tisztítószerek, stb.) mennyi kell, a többit meg elköltöm.
2019. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy kozos eletet akar h most költözünk össze.
2019. febr. 5. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!