Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan kezeljem az egyedulletet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem az egyedulletet?

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom, egyutt elunk, jo minden, harmobikus kiegyensulyozott.

Egy gondom van csak ami most tetozik a karanten alatt, hogy nincsenek nagyon barataim max egy vagy ketto akikkel beszelek neha talalkozok, de termeszetesen nekik is van eletuk rajtam kivul is:) En egyedul vagyok reggeltol estig, hetfotol vasarnapig mert a baratom annyit dolgozik...napkozben probalom magam lefoglalni, bevasarolok, fozok, takaritok....

Filmet nezek, biciklizek, eljarok konditerembe.....

Es nagyon szarul erzem magam igy magam ez miatt mert senkihez ket szot nem tudok szolni mar lassan..

Egyenlore biztosan nem lesz valtozas mert annyi munka van es ez mar fenn all kb 4-5 honapja....


Szerintetek mi erre a megoldas? Korabban jelentkeztem tanfolyamokra de azok most indultak volna ha nem toroltek volna a jarvanyok miatt... Mar nem nagyon tudok magammal mit kezdeni....

Kertem egy kiskutyat akivel tudnek foglalkozni de sajnos abba o nem megy bele.....

25 eves vagyok..


2020. márc. 20. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Skype-olj, fórumozz, kreatívkodj. Nincs hobbid? Én például még korábban, szabadidőmben letöltöttem a canadahun ezoterikus letöltős fórumáról néhány önsegítő könyvet, amelyek többsége kép formátumú pdf (vagy epub, amit átkonvertáltam, és a végeredmény kép formátumú pdf lett). Mivel tudok gépelni, ezért fejezetenként begépelgetem (és utána leformázom). Kettős haszon: rengeteget profitálok abból, hogy átolvasom a tartalmat, jobbnál jobb megoldásokat találok régóta meglévő problémáimra, ugyanakkor, ha készen leszek, át fogom küldeni pár olyan barátomnak, akik, könyvek témájától függően, esetleg szintén rászorulnak. Emellett most találtam egy youtube-videót, amely viszonylag egyszerű egészségügyi maszk varrását mutatja be (meg fogom csinálni, van itthon kalapgumi, merevítő közbélés, meg alapanyag is). Ez azért jó, mert minden használat után ki tudom mosni szappannal. Ezenkívül, mivel tervezni és készíteni akarok ékszereket, aminek még kezdeti fázisában tartok, rengeteg inspiráló képet töltök le, NEM pinterestről, hanem más helyekről, és próbálom kideríteni, hogy miért tartom azt esztétikusnak, mik a fő vonásai úgy formai, mint színvilágát illetően az adott darabnak, és hogyan tudnám azt az összhatást úgy ihletként fölhasználni, hogy teljesen más legyen a végeredmény. A Nirvana a híres "Smells Like Teen Spirit" számát Cobain eredetileg úgy írta, hogy egy Pixies-számot akart leutánozni, ha jól tudom, és utána addig alakítgatta, azt követően már a saját ötletei szerint, hogy a végeredmény még véletlenül sem hasonlított a kiinduló műre. Továbbá szintén ékszerkészítéshez hasznos eszközöket is készítek itthon különböző alapanyagokból (papír, fém, műanyag, hungarocell).
2020. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Még egy kérdés: szerinted konditerembe járni nem veszélyes? Csak azért kérdezem, mert én is be akartam iratkozni, de végül egyelőre nem tettem (az erre szánt pénz egyelőre itthon pihen). Te mit tanácsolsz?
2020. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval ha egyedül érzed magadat, akkor keress szerintem Skype-partnereket és velük beszélgess, ha tudsz, és ha van kivel. Biztos akad legalább egy-két ismerős, rokon, nem?
2020. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miota szigoritottak a nyitvatartast sajnos a konditerem sem tart nyitva a jarvany ideje alatt.. az elott pedig volt fertotlenitoszer kitevw megoldhato volt a fertotlenites hasznalat elott es utan :)
2020. márc. 20. 20:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerencsere vannak szuleim, de nem igazan tudjuk megerteni egymast h egy joizut beszelgessunk vagy talalkozzak veluk surubben a megszokottnal. Nagyszuleimnek segitek most a jarvany ideje alatt bevasarolni takaritani ilyesmi de meg igy is rengeteg szabadidom marad ami eleg nyomaszto mar szamomra hosszutavon :( korabban festettem is, mobilon nyelvi appokat hasznalok de meg azon is elfogy egy ido utan az elet h tovabbi szintre lephessek😂
2020. márc. 20. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el újra festeni! Vagy amilyen eszközeid vannak éppen otthon. Ha festéshez szükségesek (pl. alapanyagok) nincsenek, akkor kezdj el rajzolni, vázlatokat készíteni. A youtube meg tele van otthon edzős videókkal, ha tudsz angolul, és tudod, milyen kulcsszavakra keress, gyakorlatilag korlátlan kínálatból válogathatsz.
2020. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Végső esetben telefonon is beszélgethetsz másokkal. Nem hiszem el, hogy nincs az ismeretségi körödben legalább egy olyan, akit minimum el tudsz viselni, és ugyanúgy szenved az egyedülléttől és az unalomtól, mint te. A net meg tele van érdekesebbnél érdekesebb cikkekkel, tessék, itt van egy, olvasgasd:


[link]

2020. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most egyre tobb ember lesz hasonlo helyzetben, mint te. Nezz utana chat alkalmazasoknak, chatszobaknak. Szerintem a tarskereses mellett ez is gyakorlatta valik, ismerkedni, dumalni idegenekkel. Ha nyelvet is beszelsz jol, meg tobbfele.
2020. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozol?
2020. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!