Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kezeljem h az új párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem h az új párom jóval többet keres mint én?

Figyelt kérdés

Több százezres fizetésbeli különbség van köztünk.

Nekem kajára, gyógyszerre alig telik, nemhogy még hozzá utazgatni, meg közös programokba se tudok úgy beleadni.

Nem ehhez vagyok szokva. Nem nyafogok,csak nem tudom mi lenne a jó hozzáállás. Nem vagyok az a lehúzós csaj.


2018. aug. 31. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Adja Isten, hogy nektek sikerüljön, de az ilyen kapcsolatok nem szoktak hosszú távon működni. Az ő életstílusába gondolom sok minden belefér, neked meg gyògyszerre sem futja.
2018. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez kizarolag a ket fel intelligenciajatol es hozzaallasatol fugg.
2018. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Az lenne a normális, hogy megosztjátok egymással, amitek van. Számomra elképzelhetetlen, hogy én jól éljek, és közben a barátnőm nyomorogjon mellettem. Az anyagi javak úgyis csak akkor érnek valamit, ha van kivel megosztani. Elvileg az ember ezért is keres társat. Mármint nem szexpartnert, hanem társat.
2018. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem jobb ha befejezed vele, mert előbb utóbb sérülni fogsz.


Az ilyen ember képtelen megérteni mi a napi szintű küzdés.Hogy van hogy 1-2 nap kimarad és nem tudsz mit enni.. Meg hogy az olyan emberek mint te nem csak maguk vannak nehéz helyzetben hanem rendszerint a szüleik is, és azokért is ők vállalnak felelőséget.


Akár mennyire is magyaráznád a büdös életbe nem értenék meg, hiszen ha ők bajba kerülnének 1 hetet nem bírnának ki..

2018. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként többet kerestem mint a párom és mindig mindent megosztottam vele sosem sajnaltam mert jo erzes volt hogy az élmények közösek. DE ehhez olyan tars kell!
2018. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
A férfiak ebből sosem szoktak ügyet csinálni, hogy hatványozottan többet keresnek a párjuknál.
2018. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A párom kb. 5x annyit keres, mint én, és?


Én eleinte csomót problémáztam rajta, nem akartam lehúzni stb, mire ő szépen leültetett, és elmagyarázta, hogy ha Ő nem problémázik a különbségen, és SZÍVESEN segít ki, vagy állja a részemet, akkor tegyem meg azt a szívességet, hogy én se agyaljam túl.


Azóta már közös számlánk van, mert látja, hogy nem szórom el fxságokra a pénzt, olyasmiket veszek, ami fontos és/vagy szükséges (nem 5 cipőt, meg 8 táskát...), így simán egy kasszára állt(unk) át.


Néha még így is amiatt vitázik velem, hogy miért NEM veszek MAGAMNAK több meleg cuccot pl mert itt az ősz, és ne fázzak már csak azért, mert "az én részemet" már elköltöttem pl ebéd-vacsi alapanyagokra.


Ha nem vagy lehúzós, hidd el, azt TUDJA, és Ő nem agyal ezen. :)

Csak mi nők vagyunk ilyen túlbonyolítóak...


29n

2018. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez ilyen szokasos generalt noi problema. Eppen most is a fejedben kavarog a semmi, mivel nincs gond eppen kitalalsz egyet legyen min ragodni. Rajtad kivul senkit se erdekel a penzed, neked fontos, feltetelezem a baratodban ez fel se merul.


En tobb mint egy tizedesjeggyel tobbet kerestem a parom fizetesenek a duplajatol a parommal valo ismerkedeskor azt inkabb nemnkotottem az orrara ne ezen porogjon, mert mar unalmas tema.

2018. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na, jó de itt a gyakorin is azt írkálják a férfiak h milyen sok az anyagilag lehúzó nő, meg h csak a pénzre mennek. Én nem vagyok olyan, de ha mondjuk felajánlaná h ő fizetget ezt azt akkor ugyanolyan helyzetbe kerülék mint azok a nők. Nem volna bőr a pofámon. Kb úgy érezném magam mint egy gyerek akit eltartanak.Gőzöm nincs hogy kezeljem ezt az egészet.
2018. aug. 31. 21:02
 10/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#9: Ha az alaptermészetedből fakadóan azt látjuk, hogy nem vagy egy kétszínű, lehúzó, keselyű típus, akkor ez teljesen természetes, hogy a rád eső költségeket is átvállaljuk, ha kevés fizetést kaptok. Nem azért, mert hősök, mártírok akarunk lenni a szemetekben, hanem mert ez ösztönből jön. Emberi alaptermészetnek kéne lennie, hogy nem eltapossuk, manipuláljuk, terrorizáljuk, hanem felhúzzuk, felsegítjük magunk mellé a másikat. Csak aztán fogjátok magatokat és leléptek egy tróger senkiházival... bizony, syntax error.
2018. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!