Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pasim azt kérte hogy zárjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannnikaa99 kérdése:

A pasim azt kérte hogy zárjam erényövbe a farkát. Szerintetek? Velem addig mi lessz? 21/N

Figyelt kérdés
Meddig ne vegyem le róla? Hogy szokták ezt csinálni?

2020. márc. 23. 12:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
👏👏👏👏
2020. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Neked addig itt leszek én, ne aggódj.
2020. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha fogalmad sincs róla, hogy mit csinálj, akkor ebbe kár volt belemenned!
2020. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Minden tanulhato:D csak tudni akarom hogy mire szamitsak.az a resze tetszene hogy mindig kanos de ha nem szexeluk ugy mi ertelme?
2020. márc. 23. 12:51
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

- ha éjszakára rajta hagyod, akkor nem fog tudni aludni, mert felkel mindig amikor merevedne


- ha sokáig benne van, és leveszed hamar el fog élvezni


- a kulcs nálad lesz, pitiztetheted mindenért.. :D


nézd, nem ítélkezem, ha mindkettőtöknek bejön, akkor játszatok ilyet.

sok szubot ismerek(nőt és férfit is)


otthonosan mozgok a bdsm-ben, van bőven tapasztalatom, sokat láttam és sok emberrel sok mindenről beszéltem már a témában, ha bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel itt vagy privátban

2020. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Bezárnàm, a kulcsot a dunába dobnàm és eltűnnèk az életéből végleg.
2020. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egy éjszakára bezárni nem látom értelmét gondolom rajat kell hagyni 1 hétig vagy nem tudom hogy akarja. Este beszélek vele róla. Van itt olyan akin már volt? Meddig volt bezárva?
2020. márc. 23. 14:31
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
bekakálok
2020. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Attól még kielégíthet a nyelvével hogy le van zárva. Ha egy hétre beteszed ketrecbe, sokkal jobban odafigyel majd rád még akkor is ha csak egy masszírozást kérsz tőle.


Ha meg meghosszabbítod a böjtöt amennyiben rosszul viselkedik, ez sokat javít majd a viselkedésén.

2020. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Egy hét, közben izgatások és természetesen minden nap kényeztessen téged.
2020. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!