Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit tagadsz le a fizetésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tagadsz le a fizetésedből és a megtakarításodból az aktuális párod előtt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 19:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
semennyit... :S eleve rossz az a kapcsolat ahol hazudni kell bármely formában is!
2020. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy egynő megkopasszon, hülyének kell leginkább lenni... az okos ember le tudja szűrni, kivel ismerkedjen.


Amúgy én sosem titkoltam az aktuális párom előtt a fizumat, ezer Ft pontosságra tudta pl. az előző párom, jóval kevesebbet keresett nálam, mégsem kopasztott meg.

2020. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a buta férfiakat lehet lehúzni.
2020. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Ha nem tudjuk egymás anyagi helyzetét, hogyan tudnánk hosszú távú, közös célokat tervezni? Nem mindegy, hogy max 10 milliós házat tudunk venni az isten háta mögött kettővel, vagy egy 100 milliós panorámás lakást Budán valahol. Ha meg nem az összeköltözés, közös élet, családalapítás, anyagi és egyéb jellegű gyarapodás a cél, akkor minek lennénk együtt? Azt a kapcsolatot meg már rég megette a fene amúgy is, ahol bármit is titkolni kell és tagadni és hazudni róla.
2020. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit.
2020. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Felnőtt ember vagyok, nem játszmázom. A bizalom a párkapcsolat alapja. Egyébként miért tagadnám le a pénzügyi helyzetemet? Előbb-utóbb úgyis kiderül (akár rossz, akár jó).
2020. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindent. Én vagyok Burundi hercege, de az elmúlt tíz évben még nem mondtam el neki.

Még sajnos várom, hogy utalják az örökségemet.

2020. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hm há úgy látszik, rajtam kívül itt csak egyenes, őszinte emberek vannak
2020. márc. 27. 00:11
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18:

És rajtad kívül senkivel se azért jön össze a nő, hogy megkopassza. Lehet, hogy van összefüggés... mondjuk, benned egyedül annyi vonzót talál, hogy le tud húzni, mert hagyod magad.

2020. márc. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!